Balíček pre kompletnú starostlivosť o zuby a ďasná

Kód: B-KSZD02
Výhodné balenie
1 hodnotenie
26 €
Skladom

Balíček pre kompletnú starostlivosť o zuby a ďasná obsahuje všetko pre účinné odstránenie zubného kameňa a liečbu zápalov ďasien teraz za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak má váš psík vážny problém so zubným povlakom a kameňom, je vhodné okrem vonkajšieho ošetrenia olejom Pre zdravé zuby a ďasná, podporiť liečbu aj prípravkom na vnútorné užívanie DentOn. Balíček pre kompletnú starostlivosť o zuby a ďasná obsahuje všetko pre účinné odstránenie zubného kameňa a liečbu zápalov ďasien teraz za zvýhodnenú cenu. V cene je aj šikovné textilné vrecúško, aby ste ho mohli mať kedykoľvek poruke. 

V Balíčku pre kompletnú starostlivosť o zuby a ďasná nájdete:

Dokonalá Láska olej Pre zdravé zuby a ďasná psov, 30 ml

Vynikajúci prípravok na odstránenie zubného kameňa, bolestí zubov a ďasien u psov všetkých vekových kategórií. Prípravok vo forme oleja pôsobí protizápalovo, analgeticky a podporuje hojenie. 

Olej odstraňuje zubný kameň a pomáha aj pri nepríjemnom zápachu z úst (väčšinou spôsobenom práve zlým stavom v dutine ústnej). Obsahuje účinné látky, ktoré prenikajú ďasien a pozitívne ovplyvňujú priebeh zápalu. Dochádza k správnemu prekrvovaniu ďasien, ich spevneniu a k odstráneniu bolesti.

Zmes je veľmi vhodná aj pri paradentóze.

VITAR Veterinae DentON 50 g

Prírodný prípravok VITAR Veterinae Denton s morskou riasou Ascophyllum nodosum pre redukciu zubného povlaku a kameňa, navyše výrazne znižuje zápach z papule u psov a mačiek.

Preparát pôsobí priamo v zažívacom trakte zvieraťa, odkiaľ sa následne dostáva do krvného riečišťa, potom do slín a tým veľmi účinne pôsobí na zuby a ďasná.

Významne ovplyvňuje schopnosť zachytávania baktérií spôsobujúcich zubný povlak a zmäkčuje existujúci zubný kameň, ktorý väčšinou sám odpadne alebo je veľmi ľahko odstrániteľný.

C.E.T. prstová zubná kefka s informačnou brožúrou

Zubná kefka pre psov, ktorá sa pred ošetrením navlečie na prst. Pohodlný dizajn a dobrá akceptácia zo strany zvieraťa napomáha odstrániť zubný povlak z povrchu zubov.