cdVet Bio Bachove kvety Záchrana 20 ml

Kód: CDV-BKZ-20
8 hodnotení
Značka: cdVet
16,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana (Bio-Bachblüten SOS) poskytnú prvú pomoc pri veľkej psychickej záťaži, prinášajú rýchle upokojenie. Určené pre psy, mačky, kone a iné zvieratá. Bez umelých chemických prímesí.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana (Bio-Bachblüten SOS) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety zo slivky čerešňoplodnej, plamienka plotného a netýkavky v Bio kvalite.

Pomoc v situáciách - cdVet Bio Bachove kvety Záchrana podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Bachovky Záchrana sú prvá pomoc v situáciách ako napríklad stres, panika, Silvester, tragická udalosť, strata blízkeho alebo návšteva veterinára.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprospešného) alkoholu kvalitný terapeutický cdVet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného média) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cdVet Bio Bachove kvetové esencie Záchrana je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, slivka čerešňoplodná, plamienok plotný, netýkavka, devätorník, bledavka.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cdVet Bio Bachove kvety Záchrana neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

  • Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.
  • Žiadna chémia - cdVet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.
  • Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).
  • Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či ak sa jedná o následne pridanej umelé látky poznáme podľa merných jednotiek ( IE, mg, mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky a psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 1 až 2 x denne alebo podľa potreby

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne alebo podľa potreby

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat ...)

Plamienok plotný (Clematis vitalba): pomáha získať pozornosť a sústredenie, vhodný pri roztržitosti a nezáujme o aktuálnu situáciu; pre zvieratá, ktoré sa nevedia sústrediť, sú zmätené, znudené či "duchom neprítomné", bez záujmu, spavé; pri šoku, zrútení, strate vedomia, apatii, epileptických záchvatoch, po operácii, pri predčasnom starnutí.

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú netrpezlivé, nedočkavé, hyperaktívne, nepokojné, skôr chudé; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou.

Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium): pomáha získať odvahu a statočnosť pri extrémnom strachu a panike, vhodný pri mimoriadnom dese, kedy je zviera nebezpečné svojmu okoliu, alebo sa napr. bojí chodiť von; pre zvieratá, ktoré sa snažia uniknúť v akejkoľvek im podozrivej situácii - škriabu, kopú a hryzú.

Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum): pomáha liečiť všetky formy šoku a obnovovať psychický aj fyzický pokoj; vhodný pre zvieratá po nehodách, traumách, počas smútku, alebo pri dlhodobom utrpenia (hladovanie, krutosť); pomôcť môže aj u alergií a telesných stavov, ktoré sú pôvodne vyvolané šokom alebo traumou.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Objem: 20 ml
Zvieratko: Pes, Šteniatko, Mačka, Mačiatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie