Biogenic Pet Balance 250 g

Kód: BGP-BALANCE-250
5 hodnotení
Značka: BiogenicPet
12,90 €
Momentálne nedostupné

Prevencia a liečba porúch trávenia a ochorení tráviaceho traktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

BiogenicPet Balance je doplnok výživy pre mačky a psov. Je to produkt s obsahom špeciálne upraveného humusu s makromolekulami humínových kyselín vo vysokej koncentrácii. Obsahuje tiež minerálne látky a stopové prvky pre optimálne fungovanie organizmu.

Prírodné humínové kyseliny zohrávajú vo veterinárnej medicíne dôležitú úlohu ako doplnková liečba. Ich fyziologický účinok má veľký význam pri  posilňovaní imunitného systému organizmu, detoxikácii a prísune minerálnych látok.

Produkt je navrhnutý predovšetkým na prevenciu, ale je odporúčaný aj pri poruchách trávenia (zmena krmiva, ochorenia, liečba antibiotikami a iná medikamentózna liečba, stresové situácie).

Dávkovanie:

Odporúčaná celková dávka lieku BiogenicPet Balance sa primieša do jedla s použitím priloženej odmerky. Objem odmerky je 4,5 g.

Pre psy (20 kg)

  • ako prevencia 2 odmerky denne
  • pri tráviacich ťažkostiach 4 odmerky denne

Pre mačky

  • ako prevencia 1 odmerka denne
  • pri tráviacich ťažkostiach 2 odmerky denne

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BiogenicPet_Brands_logo

Produkty BiogenicPet obsahujú kŕmne doplnkové látky vyvinuté na vedeckej báze. Svojimi prírodnými zložkami pomáhajú kontrolovať a obnovovať rovnováhu organizmu. Produkty BiogenicPet boli vyvinuté veterinármi, ktorých hlavným cieľom bolo zabezpečenie vitality zvierat prírodnou cestou.