Biogenic Pet Digestion Cat pasta 15 ml

Kód: BGP-DIGCPASTA-15
1 hodnotenie
Značka: BiogenicPet
11,20 €
Skladom

Biogenic Pet Digestion Cat pasta na trávenie je prírodného pôvodu, vyvinutá na komplementárnu terapiu hnačky u mačiek. Aktívne zložky sú huminové kyseliny - izolované z rašeliny - a minerály: vápnik, fosfor, horčík a železo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pasta Biogenic Pet Digestion je prírodného pôvodu. Bola vyvinutá na podporná liečbu hnačky u mačiek . Pasta je dobre tolerovaná, veďľajšie účinky pri dodržaní odporúčanej dávky neboli zaznamenané. Humínové kyseliny, ktoré obsahuje, sú netoxické a štúdie preukázali pozitívne účinky na tráviaci systém. Orálne podávanie humínových kyselín zlepšuje apetít, zastavuje vracanie a nevoľnosť v krátkom čase. V prípade akútnej gastroenteritídy eliminuje hnačku do niekoľkých hodín. Reguluje poruchy trávenia, stabilizuje tvorbu stolice.

Dávkovanie:

V prípade miernych príznakov:

Dávka: 0,1 ml/kg telesnej hmotnosti 2 x denne (ráno a večer) až do ustúpenia príznakov, minimálne však v trvaní 3-4 dni. Počas liečby zabezpečte dostatok pitnej vody.

V prípade hnačky ako doplnková liečba u oslabenej mačky bez apetítu:

Dávka: 0,2 ml/kg telesnej hmotnosti raz denne ráno alebo večer až do ustúpenia príznakov, minimálne však v trvaní 5-7 dní. Počas liečby zabezpečte dostatok pitnej vody.

Odporúčanú dávku je potrebné odmerať otočením piestu striekačky. Po otvorení vytlačte odmerané množstvo medzi zuby do papuľky.

Uschovajte na tmavom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Mačka
Obsah: 15 ml

BiogenicPet_Brands_logo

Produkty BiogenicPet obsahujú kŕmne doplnkové látky vyvinuté na vedeckej báze. Svojimi prírodnými zložkami pomáhajú kontrolovať a obnovovať rovnováhu organizmu. Produkty BiogenicPet boli vyvinuté veterinármi, ktorých hlavným cieľom bolo zabezpečenie vitality zvierat prírodnou cestou.