Biogenic Pet Digestion Dog pasta 15 ml

Kód: BGP-DIGPPASTA-15
1 hodnotenie
Značka: BiogenicPet
12,20 €
Momentálne nedostupné

Biogenic Pet Digestion Dog pasta na trávenie je prírodného pôvodu, vyvinutá na komplementárnu terapiu hnačky u psov. Aktívne zložky sú huminové kyseliny - izolované z rašeliny - a minerály: vápnik, fosfor, horčík a železo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pasta Biogenic Pet Digestion je prírodného pôvodu. Bola vyvinutá ako podporná liečba hnačky psov. Táto pasta je dobre tolerovaná, veďľajšie účinky pri dodržaní odporúčanej dávky neboli zaznamenané. Humínové kyseliny, ktoré obsahuje, sú netoxické a štúdie preukázali pozitívne účinky na tráviaci systém. Orálne podávanie humínových kyselín zlepšuje apetít, zastavuje vracanie a nauzeu v krátkom čase. V prípade akútnej gastroenteritídy eliminuje hnačku do niekoľkých hodín. Reguluje poruchy trávenia, stabilizuje tvorbu stolice.

Dávkovanie:

V prípade miernych príznakov:

Dávka: 0,1 ml/kg telesnej hmotnosti 2x denne (ráno a večer) až do ustúpenia príznakov, minimálne však v trvaní 3-4 dni. Počas liečby zabezpečte dostatok pitnej vody.

V prípade hnačky ako doplnková liečba u oslabeného psa bez apetítu:

Dávka: 0,2 ml/kg telesnej hmotnosti raz denne ráno alebo večer až do ustúpenia príznakov, minimálne však v trvaní 5-7 dní. Počas liečby zabezpečte dostatok pitnej vody.

Odporúčanú dávku je potrebné odmerať otočením piestu striekačky. Po otvorení vytlačte odmerané množstvo medzi zuby do papuľky.

Uschovajte na tmavom a chladnom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Obsah: 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BiogenicPet_Brands_logo

Produkty BiogenicPet obsahujú kŕmne doplnkové látky vyvinuté na vedeckej báze. Svojimi prírodnými zložkami pomáhajú kontrolovať a obnovovať rovnováhu organizmu. Produkty BiogenicPet boli vyvinuté veterinármi, ktorých hlavným cieľom bolo zabezpečenie vitality zvierat prírodnou cestou.