Capraverum Cat kittens lactating cats 30 tbl

Kód: CAP-CAT-LACT
3 hodnotenia
Značka: Capraverum
11,90 €
Skladom

Pre mačiatka a mladé rastúce mačky, ako aj pre gravidné a dojčiace mačky a mačky trpiace opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

CAPRAVERUM CAT kittens - lactating cats je veterinárny prípravok pre mačiatka a mladé rastúce mačky, ako aj pre gravidné a dojčiace mačky a mačky trpiace opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu.

  • Pre gravidné a dojčiace mačky
  • Pre mačiatka a mladé mačky
  • Na podporu a posilnenie kondície a imunity

Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o vitamíny, cholín, inositol, esenciálnu aminokyselinu taurín a užitočnú mikroflóru (Enterococcus faecium).

Obsahuje nenahraditeľné aminokyseliny a ľahko stráviteľné tuky.

Podporuje využitie a premenu živín z potravy a na získanie energie z nej. Chráni srdce, svaly a zrak. Užitočné baktérie bránia rozvoju infekcie v tráviacom trakte mačiek a spolu s komplexom vitamínov a prírodných antioxidantov podporujú prirodzenú obranyschopnosť.

Zloženie:

sušené kozie mlieko plnotučné, mastenec, mikrokryštalická celulóza, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacín, biotín, kyselina pantoténová, vitamín B12, kyselina listová, vitamín C, cholín, inositol, L-Taurín, mikroorganizmy (Enterococcus faecium).

Dávkovanie:

1-2 tablety na 2 kg živej hmotnosti a deň.

Návod na použitie:

Tablety je najvhodnejšie podávať spolu s krmivom pre zvýšenie imunity v čase pretrvávajúcich ťažkostí a v čase rekonvalescencie minimálne po dobu 30 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre mačky
Balenie: 30 tabliet
Zvieratko: Mačka, mačiatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

capraverum.logo

Žiadne zviera neodolá koziemu mlieku. Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú bylinky a rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvorí biologický veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko.

Samotné kozie mlieko je liekom. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam. Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň alebo pankreas. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na syntéze žlčových kyselín. Minerály, vitamíny, stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosťou kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a tiež podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat. Je to zdroj energie, sily, zdravia a krásy.

Na slovenských stráňach sa pasie skoro tisícové stádo kôz farmy ABEL a ich mlieko sa stalo základom pre výrobu v európskom farmaceutickom priemysle a teraz tiež na výrobu veterinárnych prípravkov.