Capraverum dog bones-joints

Kód: CAP-DOG-BON
4 hodnotenia
Značka: Capraverum
11,90 € 0,40 € / 1 ks
Skladom do 24 hodín

Na spomalenie progresu artrózy, zlepšenie kondície a na podporu vitality.

Detailné informácie

Podrobný popis

CAPRAVERUM DOG bones - joints je veterinárny prípravok pre psov trpiacich ochoreniami a bolesťami pohybového aparátu, na spomalenie progresu artrózy.

Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o komplex vitamínov, aminokyselín, metionín, L-Taurín, L-Karnitín, lecitín a kolagén.

Veterinárny prípravok obsahuje v prirodzenej forme nenahraditeľné aminokyseliny a ľahko stráviteľný tuk. Posilňuje svaly a má priaznivý účinok predovšetkým na činnosť srdcového svalu. Priaznivo pôsobí na metabolizmus bielkovín a tukov, získavanie energie z krmiva a chráni pečeňové bunky. Podporuje činnosť nervového systému a pomáha udržiavať zdravé kĺby. Je zdrojom stavebných, ochranných a výživných aminokyselín kĺbových chrupaviek.

Spomaľuje prejavy starnutia a podporuje vitalitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Problém: Artróza, Bolesti kĺbov
Balenie: 30 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

capraverum.logo

Žiadne zviera neodolá koziemu mlieku. Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú bylinky a rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvorí biologický veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko.

Samotné kozie mlieko je liekom. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam. Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň alebo pankreas. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na syntéze žlčových kyselín. Minerály, vitamíny, stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosťou kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a tiež podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat. Je to zdroj energie, sily, zdravia a krásy.

Na slovenských stráňach sa pasie skoro tisícové stádo kôz farmy ABEL a ich mlieko sa stalo základom pre výrobu v európskom farmaceutickom priemysle a teraz tiež na výrobu veterinárnych prípravkov.