Capraverum dog imuno-activ 30 tbl.

Kód: CAP-DOG-IMUN
Neohodnotené
Značka: Capraverum
11,90 €
Momentálne nedostupné
  • Na podporu a posilnenie imunity
  • Pre psov s chorobami srdca, kože a srsti
  • Pre psov v programe znižovania hmotnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

CAPRAVERUM DOG imuno-activ je veterinárny prípravok pre dospelých aktívnych, pracovných, športových a chovných psov ako i pre psov v programe znižovania hmotnosti, ohrozených chorobami srdca, svalov a kože.

Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o komplex vitamínov a mikroprvkov – zinku, medi, selénu, L-Karnitínu, L-Taurínu. Tablety obsahujú v prirodzenej forme aminokyseliny a ľahko stráviteľný tuk.

Priaznivo vplýva na krvotvorbu, rozvoj činnosti svalstva, najmä srdcového svalu, ako i funkciu nervového tkaniva. Podporuje metabolizmus tukov, ich premenu na energiu a chráni pred ukladaním tukov v pečeni pri strate telesnej hmotnosti. Zlepšuje odolnosť a zdravý vzhľad kože a srsti. Zvyšuje odolnosť voči infekčným chorobám a stresu.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Balenie: 30 tabliet
Zvieratko: Pes

capraverum.logo

Žiadne zviera neodolá koziemu mlieku. Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú bylinky a rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvorí biologický veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko.

Samotné kozie mlieko je liekom. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam. Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň alebo pankreas. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na syntéze žlčových kyselín. Minerály, vitamíny, stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosťou kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a tiež podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat. Je to zdroj energie, sily, zdravia a krásy.

Na slovenských stráňach sa pasie skoro tisícové stádo kôz farmy ABEL a ich mlieko sa stalo základom pre výrobu v európskom farmaceutickom priemysle a teraz tiež na výrobu veterinárnych prípravkov.