Capraverum dog puppies-lactating dogs 30 tbl.

Kód: CAP-DOG-LACT
2 hodnotenia
Značka: Capraverum
11,90 €
Skladom do 24 hodín

Vhodný pre šteňatá, mladé rastúce psy a pre gravídne a dojčiace sučky.

Detailné informácie

Podrobný popis

CAPRAVERUM DOG puppies-lactating dogs je veterinárny prípravok pre šteňatá, mladé rastúce psy, dojčiace sučky, psy v rekonvalescencii so zníženou imunitou, s opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu a kože.

Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o všetky najdôležitejšie vitamíny a užitočnú živú mikroflóru (Enterococcus faecium), s optimálnym pomerom kosťotvorných minerálnych látok - vápnika, fosforu, horčíka a zinku, s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín a ľahko stráviteľných tukov.

Dopĺňa minerálne látky najmä v čase intenzívneho rastu a výmeny zubov, gravidity a laktácie.

Obsahom vitamínov podporuje plodnosť a vývoj plodov. Komplex živej mikroflóry, vitamínov a zinku chráni tráviaci trakt a kožu, podieľa sa na obrane organizmu pred infekciami.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Balenie: 30 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

capraverum.logo

Žiadne zviera neodolá koziemu mlieku. Koza je odpradávna považovaná za veľmi čisté a zdravé zviera. Kozy pasúce sa na zelených pastvinách si starostlivo vyberajú bylinky a rastliny, ktoré zožerú. Z tejto zmesi potom vytvorí biologický veľmi významný a liečivý nápoj - mlieko.

Samotné kozie mlieko je liekom. Mlieko má blahodárne účinky na imunitu. Dokáže navrátiť stratené zdravie, alebo pôsobí preventívne voči rôznym ochoreniam. Laktobacily obsiahnuté v kozom mlieku priaznivo ovplyvňujú tráviaci trakt, čím zabezpečujú jeho správnu funkciu a správnu funkciu pridružených orgánov ako je pečeň alebo pankreas. Obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na syntéze žlčových kyselín. Minerály, vitamíny, stopové prvky sa podieľajú na pevnosti a pružnosťou kostí, kĺbov, svalov, správnej funkcii očí, pozitívne ovplyvňujú prenos nervových vzruchov. Dodávajú výživu všetkým orgánom. Zabraňujú predčasnému starnutiu a odumieraniu buniek. Mlieko priaznivo pôsobí pri výstavbe a obnove buniek, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia.

Kozie mlieko pomáha v období gravidity pre správny vývin plodu a výživu matky, a tiež podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka, ktoré je dôležité pre prežitie mláďat. Je to zdroj energie, sily, zdravia a krásy.

Na slovenských stráňach sa pasie skoro tisícové stádo kôz farmy ABEL a ich mlieko sa stalo základom pre výrobu v európskom farmaceutickom priemysle a teraz tiež na výrobu veterinárnych prípravkov.