cdVet Avokádový sprej proti svrbeniu

Kód: CDV-JE-20 CDV-JE-100 Zvoľte variant
6 hodnotení
Značka: cdVet
12,90 € od 12,90 € –4 % - až –4 %
cdvet veavet sprej proti svrbeniu 20
12,90 € od 12,90 € –4 % - až –4 % 12,40 € 24,50 € od 12,40 €
do 7 pracovných dní Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Produkt vyvinutý k vonkajšej starostlivosť pri svrbení kože a problémoch so srsťou, navracia lesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o pokožku - Táto ojedinelá kombinácia blahodarných rastlinných éterických olejov a vzácnych minerálnych komplexov je vhodná k vonkajšej starostlivosti predovšetkým pri svrbení a citlivosti pokožky, ktorú vyživuje a upokojuje. Pomáha tiež čistiť srsť od látok, ktoré svrbenie spôsobujú, a poškodenej srsti navracia lesk.

Rýchlo sa vstrebáva - cdVet Sprej proti svrbeniu (originálny názov VeaVet JuckEx forte) sa veľmi rýchlo vstrebáva a rozvíja svoju účinnosť; ponúka tak rýchlu pomoc pri akútnych aj chronických problémoch s pokožkou (ako je napr. svrbenie podmienené alergiou, chrasty, podráždenie, ekzémy, bodnutie hmyzom...).

100% prírodný, šetrný - Produkt obsahuje výhradne prírodné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemikálií a býva dobre znášaný aj citlivou pokožkou.

Tip - Pri problémoch so svrbením je vhodné zvýšiť tiež množstvo minerálov, stopových prvkov, vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a pod. vo výžive. Dôležitá je ich prírodná forma! Vhodným doplnkom je napr. Doplnkové krmivo cdVet Vitalita srsti a kože alebo za studena lisovaný olej z černuchy damašskej.

Zloženie cd Vet VeaVet Juck-Ex forte:

Voda + energia, glycerín, komplex éterických olejov, Catatinex Komplex KIR, komplex minerálnych látok

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: prípravok cdVet Juck-Ex forte neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.).

Spôsob použitia:

Nastriekajte proti smeru rastu srsti, podľa potreby ľahko vmasírujte.

Pred použitím pretrepať. Zabráňte kontaktu s očami!

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 20 ml / 100 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.