cdVet Bio Bachove kvety – Rivalita 20 ml

Kód: CDV-BKRI-20
Akcia
4 hodnotenia
Značka: cdVet
16,90 € –12 %
cdvet bio bachove kvety rivalita 20 ml
16,90 € –12 % 14,90 €
Skladom

cd Vet Bio Bachove kvety Rivalita (Bio-Bachblüten Rupel) pomáhajú psom v situáciách ako napríklad prílišná rivalita a súperivosť, hrubé a neotesané správanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prílišná rivalita a súperivosť, hrubé správanie, ničenie nábytku

cd Vet Bio Bachove kvety Rivalita (Bio-Bachblüten Rupel) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Cesmína ostrolistá, Buk lesný, Vínna réva, Netýkavka.

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Rivalita podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Rivalita pomáha u psov v situáciách ako napríklad prílišná rivalita a súperivosť, hrubé a neotesané správanie.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvetové esencie Rivalita je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Rebélia:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, cezmína ostrolistá, buk lesný, vínna réva, netýkavka žliazkatá, slivka čerešňoplodná, žltá vŕba, horčica divoká

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Rebélia neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Cezmína ostrolistá (Ilex axuifolium): vhodná pri prehnanej podozrievavosti až pomstychtivosti, navodzuje veľkorysosť; pre zlomyseľné zvieratá, prípadne zvieratá, ktorá neznášajú určité veci (poštárov, veterinára...), alebo žijú v skupine, kde spolu dobre nevychádzajú; vhodné pri veľmi vážnych alergiách, náhlych horúčkach

Vínna réva (Vitis vinifera): lieči príliš dominantné, teritoriálne správanie, pomáha harmonizovať osobnosť prirodzeného vodcu; vhodná pre agresívne sa správajúce zvieratá, ktoré sa snažia ovládať ostatné; pri bezohľadnom správaní, šikanovaní

Žltá vŕba (Salix vitellina): pri stavoch zlomyseľnosti a vzdorovitosti, pomáha navodzovať dobrú náladu; vhodná pre náladové a trucovité zvieratá, tiež napr. pre psov, ktorí ničia najmä pánov majetok, robia schválnosti, močia na veci svojho pána

Buk lesný (Fagus sylvatica): v prípade netolerantnosti navodzuje väčšiu flexibilitu a znášanlivosť; pre zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu režimu, sú "popudlivé" až nahnevané, nervózne; zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu klímy, alebo ktorým vadia určité látky v okolí a prejavuje sa u nich alergia (napr. na trávy)

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat...)

Horčica divá (Sinapsis arvensis): vhodná pri depresiách, vznikajúcich bez jasnej príčiny, pomáha získať vyrovnanosť a rozptýliť melanchóliu; pre psy, ktoré sú "na dne"; u chorôb s rýchlym nástupom, alebo v situáciách, kedy "niečo nehrá" - ale nevieme, čo

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú netrpezlivé, nedočkavé, hyperaktívne, skôr chudé, nepokojné; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Šteniatko, Gravídna sučka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie