cdVet Čistič čriev Enterogin 70 g

Kód: CDV-91423
1 hodnotenie
Značka: cdVet
29,90 €
3 - 7 pracovných dní

Zlepšenie kondície čriev pre lepšie trávenie a významné posilnenie imunity. Výživa a očista črevnej flóry, odvod toxických látok, probiotiká na lepšie trávenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je herbaVet Enterogin.

100% prírodný doplnok stravy obsahuje byliny a brestovú kôru s vysokým podielom horčín, ktoré vytvára nepriaznivú klímu pre parazity, plesne a červy. Pridaný bentonit absorbuje a odvádza toxické látky z tráviaceho traktu. Prebiotické kvasnice bohaté na prírodné vitamíny B, aminokyseliny a stopové prvky vyživujú dobré baktérie. Koreň pýrovníka obsahuje chlorofyl (nositeľ kyslíka) a horčiny. Vydarená receptúra ​​zlepšuje kondíciu čriev pre lepšie trávenie a významne tak posilňuje imunitu.

✔ 100% Prírodný čistič z bylín, brestovej kôry, pýru, paliny a bentonitu

Očista čriev odoberá živnú pôdu parazitom (plesne, červy)

Zvýšenie kondície čriev zlepšuje trávenie a posilňuje imunitu

Zloženie:

Čistič orgánov Enterogin obsahuje tieto čisto prírodné zložky 100% kvality: Tymián, Koriander, Medovka, Kokos, Pivovarské kvasnice, Koreň pýrovníka, Palina pravá, Medvedí cesnak, Brestová kôra, Palina abrotanová.

Technologické prísady na kg: bentonit 1m558i 20 g. Senzorické doplnkové látky: extrakt z grapefruitových jadierok 60 g. 

Analytické zloženie:

Proteín 14,8% / tuk 8,9% / vláknina 13,8% / popol 8,6% / vápnik 1,18% / fosfor 0,28% / sodík 0,03%. 

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Dávkovanie: 

Prášok primiešame do vlhkého krmiva, alebo do mletého mäsa. Na každých 5 kg živej váhy 2 odmerky (1 gram). Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 0,5 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka podávania:

Pri miernych problémoch, po antibiotikách, po operáciách, po chemickom odčervení, alebo pri riešení iného náhleho problému podávame denne, po dobu 14 dní. Preventívne je možné dennú dávku podávať 1 až 2 x týždenne, alebo kúru opakovať jeden až trikrát do roka v závislosti od zdravotnej kondície zvieraťa. Čistič čriev Enterogin nepodávajte súčasne s makrolidmi (súčasť niektorých chemických antibiotík).

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 70 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.