cdVet feliTATZ Črevná flóra 50 ml

Kód: CDV-FTDF-50
Akcia
3 hodnotenia
Značka: cdVet
10,50 € –6 %
cdvet felitatz crevna flora 50 ml
10,50 € –6 % 9,90 €
do 7 pracovných dní

Doplnkové krmivo pre mačky, obzvlášť vhodné napr. po kúrach s antibiotikami alebo po chemických odčervovacích kúrach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potlačenie patogénnych baktérií, stimulácia imunity, podpora črevnej peristaltiky

cdVet feliTATZ Črevná flóra (feliTATZ DarmFlora) je doplnkové krmivo pre mačky, obzvlášť vhodné napr. po kúrach s antibiotikami alebo po chemických odčervovacích kúrach.

Črevná mikrobiota - V črevách sa nachádzajú miliardy najmenších mikroorganizmov. Rozlišujú sa na patogénne (choroba vyvolávajúce) baktérie a zdravú črevnú flóru podporujúce baktérie (ako napr. baktérie mliečneho kvasenia). Tieto "dobré" baktérie sú pilnými pomocníkmi imunitného systému a majú pozitívny vplyv na tráviace šťavy, enzýmy a črevnú sliznicu. Sú protikultúrou choroboplodným zárodkom, ktoré sú postupne vytláčané. Naviac sa zdravá črevná mikroflóra stará o dobré trávenie.

Fermentácia - Fermentované byliny dokážu pomerne dobre vyrovnávať nedostatok, ktorý môže vznikať z viacerých príčin: akonáhle sa prirodzená črevná flóra naruší, môže dôjsť k premnoženiu patogénnych baktérií a mačka dostane hnačku. Rovnako tak antibiotiká môžu ochrannú funkciu čriev narušiť - medikamenty medzi "dobrými" a "zlými" baktériami často nerozlišujú. Preto je vhodné pravidelne podávať feliTATZ Črevné flóru, ako pri výživou podmienenej nerovnováhe črevnej mikrobioty, tak pri zažívach problémoch.

Tip - feliTATZ Črevná flóra je obzvlášť vhodná po liečbe antibiotikami.

 

Zloženie:

Fermentovaná mäta pieporná, fermentovaný tymián, fermentovaná žihľava, fermentovaný ibiš (ibištek), fermentované semená senovky, fermentovaná echinacea, fermentované oregano, fermentovaná čakanka, fermentovaný rebríček, fermentovaný lipkavec

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet feliTATZ Darmflora neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa len o komponenty vypísané v zložení.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 0,3%, vláknina 0,5%, oleje a tuky 0,5%, vlhkosť 94,9%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

1 - 2 ml, 1 - 2 x týždenne do krmiva

Chráňte pred mrazom a horúčavou!

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Mačka
Balenie: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.