cdVet feliTATZ Regulácia čriev 50 g

Kód: CDV-FTRC-50
1 hodnotenie
Značka: cdVet
8,20 €
Skladom

Doplnkové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné ako doplnok terapie pre zvieratá, ktoré majú sklony k problémom s trávením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podpora fyziologických funkcií čriev

cdVet feliTATZ Regulácia čriev (feliTATZ Darm Regulanz) je doplnkové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné ako doplnok terapie pre zvieratá, ktoré majú sklony k problémom s trávením.

Kvasnice - Obsiahnuté pivovarské kvasnice sú bohaté na vitamíny skupiny B, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny; podporujú ochrannú vrstvu čriev a ich nešpecifický imunitný systém, a navyše pomáhajú vyväzovať toxíny priamo v zažívacom trakte.

Tip - Predovšetkým pri výskyte výživou podmieneného hnačky odporúčame podávať v kombinácii s produktom feliTATZ Črevná flóra.

Zloženie:

Špeciálna pivovarské kvasnice, koreň pýrovníku, malinové lístie

Doplnkové látky na kg: technologické doplnkové látky: Bentonit 1m558i - 350g

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet feliTATZ DarmRegulanz neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa len o komponenty vypísané v zložení.

Analytické zložky:

Hrubý potein 13,7%, oleje a tuky 4,4%, vláknina 7,1%, popol 34,5%, vápnik 0,79%, fosfor 0,28%, sodík 0,15%, popol nerozpustný v kyseline chlorovodíkovej 30%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Podľa potreby denne ½ odmerky.

1 odmerka zodpovedá cca 1g

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Mačka
Balenie: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.