cdVet feliTATZ Senior 70 g

Kód: CDV-FTSE-70
1 hodnotenie
Značka: cdVet
15,60 €
Skladom

Doplnkové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné ako doplnok terapie pre zvieratá, ktoré sa zotavujú napr. po chorobe alebo operácii, pre staršie zvieratá, alebo pri celkovej slabosti, pri nedostatku agility, pri väčšej záťaži a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potrebné zaopatrenie starších mačiek a mačiek v rekonvalescencii

cdVet feliTATZ Senior je doplnkové krmivo pre mačky, ktoré je vhodné ako doplnok terapie pre zvieratá, ktoré sa zotavujú napr. po chorobe alebo operácii, pre staršie zvieratá, alebo pri celkovej slabosti, pri nedostatku agility, pri väčšej záťaži a pod.

Účinné látky - cdVet feliTATZ Senior je čisto prírodný doplnok, ktorý zaopatruje organizmus kvalitnými bylinami, vitamínom E, selénom, aminokyselinami, elektrolytmi, esenciálnymi mastnými kyselinami a železom. Efektívne zaopatruje predovšetkým staršie zvieratá či mačky vo väčšej záťaži. Optimálne zásobovanie vitamínmi, minerálmi, stopovými prvkami a ďalšími vitálnymi látkami podporuje fyziologické funkcie orgánov a metabolické procesy, ktoré bývajú často oslabené predovšetkým u starších zvierat.

Zloženie:

Ľanové semienko, pivovarské mláto, hloh, pivovarské kvasnice, pestrec vňať, brezový list, žihľava vňať, zázvor, púpava, ginkgo

Doplnkové látky na kg: nutričné ​​doplnkové látky: L-Lyzín-monohydrochlorid 130g, DL-Metionín 55g

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet feliTATZ Senior neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa len o komponenty vypísané v zložení.

Analytické zložky:

Hrubý potein 31,2%, hrubý tuk 15,4%, vláknina 11,5%, popol 5,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

1 štipka / špička noža do krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Mačka
Balenie: 70 g

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.