cdVet feliTATZ Srsť 50 ml

Kód: CDV-FTS-50
1 hodnotenie
Značka: cdVet
12,80 €
Skladom

​Zmes kvalitných šetrne lisovaných olejov pre lesklú srsť - doplnkové krmivo pre mačky vyrobené zmiešaním hodnotných rastlinných olejov v bio-kvalite a vynikajúceho lososového oleja.

Detailné informácie

Podrobný popis

​Zmes kvalitných šetrne lisovaných olejov pre lesklú srsť

cdVet feliTATZ Srsť (feliTATZ FellGlanz) je doplnkové krmivo pre mačky vyrobené zmiešaním hodnotných rastlinných olejov v bio-kvalite a vynikajúceho lososového oleja.

Kvalita - Všetky oleje sú lisované veľmi šetrne, tak aby vznikalo čo najmenej tepla a bolo zachovaných čo najviac vitálnych látok. Oleje sú koncentrovanými zdrojmi napr. niektorých v tuku rozpustných vitamínov, ale aj esenciálnych mastných kyselín.

Nenasýtené mastné kyseliny - Bio konopný olej sa vyznačuje harmonickým pomerom omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Rovnako dôležité sú ale aj ďalšie primiešané funkčné oleja: bio pupalkový olej je zvlášť hodnotný svojím obsahom kyseliny linolovej (ALA) a gama-linolénovej (GLA), bio arganový olej je zasa skvelý pre obsah prírodných tokoferolov (vitamín E). Vďaka tejto kombinácii čisto prírodných prísad je olej feliTATZ Srsť úžasným zdrojom dôležitých živín v jedinom produkte.

Tip - feliTATZ Srsť skladujte po otvorení v chlade a tme a spotrebujte do 6 týždňov!

Zloženie:

Lososový olej, bio-konopný olej *, bio-pupalkový olej *, bio-arganový olej * za studena lisované

* 50% prísad pochádza z ekologického poľnohospodárstva ÖKO kontrolnej organizácie: DE-ÖKO-001 Poľnohospodárstvo EÚ / mimo EÚ

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet feliTATZ FellGlanz neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Jedná sa len o komponenty vypísané v zložení.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%, oleje a tuky 99,6%, vláknina <0,5%, popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

1 čajová lyžička denne do krmiva

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Mačka
Balenie: 50 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.