cdVet Fit-BARF Bio-Konopný olej

Kód: CDV3727 CDV3728 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: cdVet
16,20 € 23,90 € od 16,20 €
do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Hodnotný olej v BIO kvalite, s obsahom omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hodnotný olej v BIO kvalite, s obsahom omega 3 a omega 6 nenasýtených mastných kyselín.

cdVet Fit-BARF Bio-Konopný olej (Bio-Hanfnussöl) má medzi rastlinnými olejmi jeden z najvyšších podielov nenasýtených mastných kyselín, predovšetkým omega 3 a 6 - preto patrí medzi najhodnotnejšie kŕmne oleje.

Živiny - Obsah veľmi vzácne kyseliny gamma-linolovej, vitamínu E, minerálnych látok, dvakrát aj trikrát nenasýtené kyseliny alfa-linolénovej (ktorá musí byť prijímaná stravou, pretože si ju zvieracie organizmus sám nevytvorí), to všetko robí z konopného oleja hodnotného dodávateľa živín, ktorý by nemal chýbať v žiadnej vyváženej strave.

Zloženie:

100% bio-konopný olej z prvého lisovania za studena, kontrolné stanice DE-ÖKO-001 Poľnohospodárstvo EÚ.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Odporúčané denné dávkovanie:

Malý pes a mačka ½ čaj. lyžičky; stredný pes 1 čaj. lyžička; veľký pes 1 ½ čaj. lyžičky; pravidelne pridávajte do krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 100 ml / 250 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.