cdVet Fit-BARF Olej z tresčej pečene

Kód: CDV-RO-100 CDV-RO-250 CDV-RO-500 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: cdVet
12,30 € 16,90 € 24,20 € od 12,30 €
Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100% rybí olej z tresčej pečene - prirodzený vysoko hodnotný dodávateľ omega 3 mastných kyselín a vitamínu D. Bez syntetických látok (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty a pod.)

Detailné informácie

Podrobný popis

CdVet Fit-BARF Olej z tresčích jater (Dorschlebertran) je přirozený vysoce hodnotný dodavatel omega 3 mastných kyselin a vitamínu D. Rybí olej z tresčích jater je lékaři s úspěchem doporučován při nedostatku vitamínu A nebo vitamínu D. Nenasycené mastné kyseliny (jako např. kyselinu linolenovou) si organismus neumí sám vyprodukovat, proto jsou nazývány esenciální a organismus je přijímá prostřednictvím potravy. Vitamin D je důležitý pro stavbu kostí a pro regulaci hladiny vápníku. cdVet Fit-Barf Dorschlebertran je lisován šetrně podle DAB -Deutsches Artznei Buch (německá lékařská kniha) což garantuje zachování hodnot obsažených přírodních látek).

Složení: 100% rybí olej z tresčích jater.

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Olej z tresčích jater neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů). Proto nemůže mít vedlejší účinky.

Doporučené dávkování:

Dávku živočišného oleje z tresčích jater nepodáváme každý den, ale pouze dvakrát týdně (optimální dávka vitaminu A a D). Ve volných dnech podáváme některý z rostlinných olejů.

● Kočka a malý pes do 10 kg: ............. ½ čajové lžičky.

● Střední pes 10 až 30 kg: ................... 1 čajová lžička.

● Velký pes nad 30 kg: ...................... 1 a ½ čajové lžičky.

Skladování: Po otevření uchováváme olej v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.