cdVet Fit- BARF Šípkové šupky

Kód: CDV36966 CDV36967 Zvoľte variant
Akcia
1 hodnotenie
Značka: cdVet
14,90 € 22,90 € od 14,90 €
Skladom do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť

Veľa vitamínu C a karotenoidy, vláknina - podporuje peristaltiku a čistotu čriev. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľa vitamínu C a karotenoidy, vláknina - podporuje peristaltiku a čistotu čriev. 

Nielen vitamín C cdVet Fit-BARF Šípkové šupky (Fit-BARF Hagebuttenschalen) je sypký doplnok výživy pre psy bohatý na vitamín C, karotenoidy, ovocné kyseliny a pektíny. 

Vláknina - Veľký obsah vlákniny podporuje peristaltiku a čistotu čriev a tým aj pomáha zlepšovať imunitu. Podanie je jednoduché, jemne namleté šípkové šupky sa ľahko obaľujú na surové mäso alebo ich ľahko zapracujeme do mäsa mletého. 

Zloženie:

Jemne namleté ​​šupky šípok.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Analytické zložky:

Vláknina 14,9%. 

Odporúčané dávkovanie:

1 g na 5 kg telesnej hmotnosti psa (1 odmerka zodpovedá hmotnosti cca 1 g).

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka
Hmotnosť: 500 g / 800 g

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.