cdVet Hnačka Stop

Kód: CDV-91405 CDV-91406 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: cdVet
10,90 € 18,90 € od 10,90 €
Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Sanácia črevnej flóry z bioaktívnych prebiotík na upokojenie a zlepšenie kondície čriev pri a po hnačke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sanácia črevnej flóry z bioaktívnych prebiotík na upokojenie a zlepšenie kondície čriev pri a po hnačke.

100% Prírodný diétny doplnok stravy „Hnačka Stop“ pomáha pri poruchách resorpcie živín pri a po hnačke. Vydarená receptúra ​​obsahuje prebiotické kvasnice, pýrovnik, morskú soľ a maliník. Tieto zložky sú bohaté na prírodné vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny, ktoré podporujú črevnú flóru. Obsiahnutý prírodný bentonit viaže toxické látky, čo ďalej zlepšuje príjem živín a prispieva k dobrej kondícii čriev.

Pomoc pri poruchách resorpcie živín spojené s hnačkou

✔ Prebiotické kvasnice výživovo podporujú črevnú flóru

Obsiahnutý bentonit viaže a odvádza z čriev toxické látky

Originálny nemecký názov je „DurchfallStopp“.

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Špeciálne pivovarské kvasnice, Pýrovník - koreň, Morská soľ, Maliník - listy, Bentonit.

Žiadne umelé látky - bez chémie:

Produkt je zameraný na šetrnú starostlivosť. Neobsahuje žiadne umelé látky, syntetické minerály ani lacné plnivá. 

Analytické zložky: 

Proteín 13,2% / tuk 3,8% / vláknina 6,8% / popol 36,4% / sodík 1,31% / draslík 0,06%. Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú Minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy Hnačka Stop disponuje vysokou Životnou Energiou (BioAktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje Maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Denné dávkovanie:

Práškovú formu doplnku výživy „Hnačka Stop“ primiešame do krmiva. Pre jedincov, ktorí prášok odmietajú alebo ho nemajú radi, je v ponuke veľkostí (na stránke vyššie) balenie v kapsuliach. Obsahom je 100 kapsúl z rastlinnej celulózy v potravinárskej kvalite. Vláknina celulózy má čistiaci účinok, ktorý podporuje kondíciu čriev a súčasne posilňuje Imunitu.

Veľkosť psa Hmotnosť Prášok Kapsule
cat-sil Mačka do 10 kg 1/2 odmerky denne 1 kapsula
mini-sil Malý pes
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 1 až 2 odmerky denne 1 až 2 kapsule
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 3 odmerky denne 3 až 4 kapsule


Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy.

Dĺžka užívania a prevencia:

Pri miernych problémoch podávame doplnok výživy „Hnačka Stop“ 7 dní. Pri dlhšie trvajúcich problémoch podávame minimálne 14 dní. Preventívne možno dennú dávku podávať 1 až 2 x týždenne, alebo kúru opakovať jeden až trikrát do roka v závislosti od zdravotnej kondície zvieraťa. Nepodávajte súčasne s makrolidmi (súčasť niektorých chemických antibiotík). 

  • Pred použitím odporúčame poradiť sa s veterinárom, ktorý rozumie zdravej výžive psov a mačiek.
  • Prípadné žmolky v produkte spôsobujú vlákna z koreňa rastliny Pyrovník psí.

Pre lepšiu kondíciu čriev, a tým zníženie rizika návratu hnačky podávame súčasne s doplnkom „Hnačka Stop“ tiež tekutý doplnok „ Aktívne črevo “ z fermentovaných bylín, ktorý črevám dodáva Probiotiká (dobré baktérie) a Prebiotiká (výživa pre dobré baktérie). Doplňovaním dobrých baktérií podporíme črevnú mikroflóru s výhodou lepšieho trávenia, silnejšej imunity, a súčasne tak prispejeme k pevnejšiemu zdraviu psa alebo mačky.

Spôsoby podávania:

Sypký, jemne mletý doplnok výživy Hnačku Stop vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme doplnok vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Výrobca: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 9 - 11, 49584 Fürstenau, Deutschland, +49 (0) 5901 9796-0, www.cdvet.de, info@cdvet.eu

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.