cdVet HustaVet Immun

Kód: CDV-HVI-30 CDV-HVI-80 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: cdVet
15,20 € 27,90 € od 15,20 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bylinná zmes pre psov a mačky s chronickými problémami dýchacích ciest. Podporuje imunitu a fyziologické funkcie orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný pre zvieratá s chronickými problémami dýchacích ciest

cdVet HustaVet Immun je bylinná zmes pre psov a mačky s citlivými dýchacími cestami. Optimálne zaopatrenie vitamínmi a vybranými bylinami podporuje imunitu a fyziologické funkcie orgánov, napr. dýchacích ciest.

Imunita - Zvieratá, ktoré majú už dlhšiu dobu citlivé dýchacie cesty, majú často oslabený celý imunitný systém. Pretože veľkú časť imunity zaisťujú črevá, obsahuje HustaVet Immun okrem bronchiálnych byliniek, podporujúcich dýchacie cesty, tiež látky, ktoré pomáhajú optimalizovať činnosť čriev. Rovnako tak pomáhajú podporiť imunitu prirodzene obsiahnuté vitamíny z karotky, červenej repy a jabĺk. Celý koncept dopĺna  hloh, ktorý výživovo podporuje srdcovo-obehový systém.

Tip - Sypká forma bylín sa môže primiešať do kŕmnej dávky, alebo pripraviť ako čaj (cca 10 g prelejeme cca 100 ml vriacej vody), prípadne studený výluh (lúhujeme v studenej vode ideálne cez noc). Všetky spôsoby prípravy odporúčame po dňoch prestriedať.

Zloženie cdVet HustaVet Immun:

Ľanové semienko, hloh, karotka, jablčná dreň, červená repa, žihľava vňať, koreň sladkého drievka, smrekové ihličie, tymián, dextróza, brezový list

Analytické obsahy a zložky:

Hrubý proteín 10,4%, hrubý tuk 8,9%, vláknina 19,8%, popol 5,0%, vápnik 0,74%, sodík 0,05%, fosfor 0,26%

Syntetické pridané látky na kg:  ŽIADNE

Poznámka: Doplnok výživy cdVet HustaVet Immun neobsahuje  žiadne syntetické látky  (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba len z čisto prírodných komponentov.

Odporúčané dávkovanie:

1 - 2 navŕšené odmerky na každých 10 kg telesnej váhy 1 x denne do krmiva

Odmerka je vnútri balenia. Jedna navŕšená odmerka = cca 1g

Skladovať v chlade, suchu a tme. 

Dodatočné parametre

Kategória: Srdce, dýchanie
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 30 g / 80 g

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.