cdVet Kĺbová výživa z bylinných tinktúr 100 ml

Kód: CDV-3349
13 hodnotení
Značka: cdVet
25,90 €
3 - 7 pracovných dní

Rýchla výživa pohybového aparátu z bylinných tinktúr ginka dvojlaločného, nechtíka záhradného a čertovho pazúra. Pre optimálnu podporu pohybového aparátu a kĺbov aj ako prevencia výživových nedostatkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchla výživa pohybového aparátu

cdVet Kĺbová výživa z bylinných tinktúr (Lauf-Fit) je čisto prírodný tekutý doplnok výživy z bylinných tinktúr ginka dvojlaločného, nechtíka záhradného a čertovho pazúra. Vhodná kombinácia kvalitných bylinných extraktov môže byť dôležitým prínosom nielen pre optimálnu podporu pohybového aparátu a kĺbov, ale aj ako prevencia výživových nedostatkov.

Účinnosť - čertov pazúr (Harpago) obsahuje iridoidné glykozidy a predovšetkým harpagozid, rovnako ako flavonoidy, ktoré sú skvelou nutričnou podporou pre namáhané kĺby. Sušená vŕbová kôra obsahuje triesloviny a glykozid salicín, ktorý sa v tele mení na kyselinu salicylovú. Éterické oleje nechtíka a gingka v spojení s flavonoidmi podnecujú látkovú výmenu kĺbov a pôsobí proti voľným radikálom, ktoré môžu ničiť bunkové štruktúry.

V záťaži - Ako kúru podávame Lauf-Fit dva až štyrikrát ročne (podľa kondície), alebo pred väčším zaťažením pohybového aparátu (dlhý výlet, beh, šport).

Zloženie:

Extrakt z pagaštanu, extrakt z arniky, extrakt nechtíka

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín <0,3%, vláknina <0,4%, popol <0,2%, vlhkosť 93%, sodík <0,02%

Doplnkové látky na kg: senzorické doplnkové látky: tinktúra z ginkga 10g, tinktúra z Harpago 40g, tinktúra z vŕby 40g

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Doplnkové krmivo cdVet Lauf-Fit neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov.

Kŕmne odporúčania:

Doplnok výživy cdVet Lauf-Fit zamiešame zvieraťu do krmiva. U citlivých jedincov aplikujeme Lauf-Fit injekčnou striekačkou priamo do úst alebo vedľa jazyka. Pri dávkovaní nerozlišujeme veľkosť (hmotnosť) zvieraťa, pretože Lauf-Fit pôsobí cielene na tkanivá pohybového ústrojenstva.

Dávkovanie pri prevencii:

Pri miernych ťažkostiach alebo pred väčším zaťažením pohybového aparátu (dlhý výlet, beh, šport) podávame Lauf-Fit jeden krát denne v množstve 1 až 2 ml (30 až 60 kvapiek) po dobu cca 30 dní.

Dávkovanie v akútnych prípadoch:

Pri väčších alebo akútnych problémoch podávame cdVet Lauf-Fit dvakrát krát denne. Celkom denne (súčet oboch dávok) podávame 2 až 4 ml (60 až 120 kvapiek) po dobu 60 dní.

Dávkovanie pri chronických ťažkostiach:

Pri chronických alebo degeneratívnych problémoch podávame cdVet Lauf-Fit celoročne jeden krát denne v množstve 1 ml (30 kvapiek).

Vonkajšia podpora:

Ako vonkajšiu podporu pre rýchlejšie odznenie ťažkostí odporúčame aplikovať Prekrvovací gél.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.