cdVet Odčervovacie byliny pre mačky Wurm-o-Vet

Kód: CDV-WOVCK-12 CDV-WOVCF-20 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: cdVet
15,20 € 15,40 € od 15,20 €
do 7 pracovných dní Skladom Zvoľte variant
Balenie
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
  • výživová podpora pri začervení
  • vyvažuje nedostatok bylinných látok
  • vo forme kapsúl alebo sypaných bylín
  • bez chemických prísad

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt cdVet Wurm-o-Vet bol vyvinutý pre špeciálne výživovú podporu v situácii, ktorá vzniká v súvislosti so začervením. 

Vyvažuje nedostatok - Nedostatok bylinných látok, ako sú saponíny, horké látky a taníny, môže u našich domácich zvierat viesť k náchylnosti na napadnutie parazitmi. Na rozdiel od ich divoko žijúcich druhov, domáce mačky často nemajú možnosť prijímať tieto látky cez rastliny a byliny. Pritom ale napr. u divých mačiek práve tieto látky preukázateľne pomáhajú zabrániť nadmernému premnoženiu parazitov.

Prirodzená podpora - Aby nebolo nutné uchyľovať sa príliš často k chemickým odčervovacím kúram (liečivám), mal by sa organizmus zvieraťa pravidelne podporovať. To je možné dosiahnuť vedľa vyváženej výživy pridávaním doplnkov, ktoré vyrovnávajú nedostatok bylinných látok, ako sú saponíny, horké látky a taníny. 

Odporúčané dávkovanie pre kapsule:

Jednorázovo podajte mačke do 5 kg 2 kapsule, mačkám nad 5 kg 4 kapsule;  po 10-14 dňoch podajte rovnaké množstvo ešte raz.
Wurm-o-Vet by mal byť podľa možností podávať ráno a potom je vhodné pustiť mačku von, resp. jej zabezpečiť voľný prístup na toaletu.

Odporúčané dávkovanie pre sypané byliny forte:

Po dobu 2 po sebe idúcich dní kŕmte:
1/2 - 1 odmerku potom urobte na 14 dní pauzu; potom ešte raz kŕmte počas 2 po sebe nasledujúcich dní.
1 odmerka zodpovedá ca. 1g. Odmerka je súčasťou balenia.
Odporúčame kŕmiť každé 3 mesiace.

Dôležitá informácia o exkrementoch

Fermentované zeleninové extrakty spolu s určitými bylinami v receptúre tohto prírodného prípravku cdVet Wurm-o-Vet zrýchli črevnú perilstatiku. Cieľom (podľa prírodného vzoru) je rýchle vyprázdnenie čreva (v čase kratšom než pri obvyklom trávení). Črevný obsah sa po zrýchlenom prechode nestihne v hrubom čreve sformovať a odvodniť.

Preto pozorujeme riedku a častejšiu stolicu podobnú hnačke. Tento prirodzený čistiaci proces trvá po dobu niekoľkých hodín (spravidla 3 až 4) od podania Wurm-o-vetu. Nie je ale nutnosťou! Niektoré zvieratá tieto bylinky znášajú lepšie a aj keď k hnačke nedôjde, účinnosť produktu zostáva. Preto odporúčame podávať byliny Wurm-o-Vet skôr ráno, a mačku potom prípadne pustiť von alebo sa uistiť, že má voľný prístup na toaletu. Exkrementy z prostredia vždy odstránime. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.