cdVet Odčervovacie byliny pre psov Wurm-o-Vet

Kód: CDV-WOVF-75 CDV-WOVF-150 Zvoľte variant
10 hodnotení
Značka: cdVet
19,90 € 26,90 € od 19,90 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Balenie
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Produkt cdVet Wurm-o-Vet bol vyvinutý pre špeciálnu výživovú podporu v situácii, ktorá vzniká v súvislosti so začervením. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt cdVet Wurm-o-Vet bol vyvinutý pre špeciálnu výživovú podporu v situácii, ktorá vzniká v súvislosti so začervením. 
 
Vyvažuje nedostatok - Nedostatok bylinných látok, ako sú saponíny, horké látky a taníny, môže u našich domácich zvierat viesť k náchylnosti na napadnutie parazitmi. Na rozdiel od ich divoko žijúcich druhov, domáce psy často nemajú možnosť prijímať tieto látky cez rastliny a byliny. Pritom ale napr. u divých vlkov práve tieto látky preukázateľne pomáhajú zabrániť nadmernému premnoženiu parazitov. 
 
Prirodzená podpora - Aby nebolo nutné uchyľovať sa príliš často k chemickým odčervovacím kúram (liečivám), mal by sa organizmus zvieraťa pravidelne podporovať. To je možné dosiahnuť okrem vyváženej výživy aj pridávaním doplnkov, ktoré vyrovnávajú nedostatok bylinných látok, ako sú saponíny, horké látky a taníny.  

Zloženie:

Tekvicové jadrá, karotka, list orecha, šípovej plody, jaseňová kôra, strúhaný kokos, koriander, cesnak medvedí, palina abrotanová vňať, tymián, púpava vňať, púpava koreň, list medovky, palina pravá.

Doplnkové látky na kg:

Senzorické doplnkové látky: extrakt z jadier grapefruitu 35000 mg, oregánový olej 15000 mg.

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka:  Doplnkové krmivo cdVet Wurm-o-Vet forte Hund neobsahuje žiadne syntetické látky (nervové jedy, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba len z čisto prírodných komponentov. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky (ohľadom stolice pozri text nižšie), ani nie je preukázaný vznik rezistencie.

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý proteín 15,8% • oleje a tuky 10,2% • vláknina 16,9% • hrubý popol 9,0% • vápnik 1,01% • fosfor 0,42% • sodík 0,13%,

Odporúčané dávkovanie pre sypané byliny forte:

Po dobu 3 po sebe idúcich dní podajte:
malí psi do 10 kg 2 - 4 odmerky
stredné psy do 25 kg 4 - 6 odmeriek
veľkí psi od 25 kg 6 - 10 odmeriek

potom urobte na 7 dní pauzu; potom ešte raz kŕmte počas 3 po sebe idúcich dní.
1 zľahka navŕšená odmerka zodpovedá ca. 1g. Odmerka je súčasťou balenia.
Odporúčame kŕmiť každé 3 mesiace.

Dôležitá informácia o exkrementoch

Fermentované zeleninové extrakty spolu s určitými bylinami v receptúre tohto prírodného odčervovacieho prípravku zrýchlia črevnú perilstatiku. Cieľom (podľa prírodného vzoru) je rýchle vyprázdnenie čreva (v čase kratšom ako pri obvyklom trávení), ktorým sa organizmus psa zbaví kŕčmi omráčených červov (ktoré sa pustili črevnej steny) skôr, než sa spamätajú.

Črevný obsah sa po zrýchlenom priechode nestihne v hrubom čreve sformovať a odvodniť. Preto v dobe exportu ochrnutých červov v črevnom obsahu pozorujeme riedku a častejšiu stolicu podobnú hnačke. Tento prirodzený čistiaci proces trvá niekoľko hodín (zvyčajne 3 až 4) od podania prípravku.

Preto odporúčame odčervenie psa urobiť vtedy, keď po podaní prípravku 
máme čas urobiť veľkú prechádzku do prírody. Ak má pes k dispozícii výbeh, môžeme ho tam pod dohľadom umiestniť, ale pohyb pri prechádzke je prínosnejší (pre nás aj pre psa). Exkrementy obsahujúce živé červy a ich vajíčka je potrebné odstrániť, čím zabránime prípadnému infikovaniu iného zvieraťa. 

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Balenie: 75 g / 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.