cdVet Prírodná dezinfekcia cdDes

Kód: CDV-3685 CDV-3686 CDV-3687 CDV-3688 Zvoľte variant
3 hodnotenia
Značka: cdVet
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo
cdvet prirodna dezinfekcia 100
11,30 € 22,30 € 34,30 € 68,30 € od 11,30 €
Skladom do 5 pracovných dní do 5 pracovných dní do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dezinfekčný roztok (čistiaci sprej) na antiseptické čistenie. Jedinečná technológia, najlepšia účinnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Prírodná dezinfekcia (CdDes) je nechemická alternatíva dezinfekčných prostriedkov proti baktériám a plesniam s prírodnou účinnou látkou Natriumhypochlorid, ktorá usmrcuje baktérie (používa sa k rýchlej úprave vody z potokov, riek a kaluží na pitnú). 

Pri vysokom infekčnom zaťažení choroboplodnými zárodkami a pri problémoch ako sú napríklad plesne, bakteriálne a vírusové infekcie je neodmysliteľná dôkladná hygiena. Dezinfekčnú očistu potom vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu so zvieraťom (domácnosť, veterinárne ordinácie, psie salóny, ohrady, stajne, psie búdy, klietky pre hlodavce, vtáčie voliéry, teráriá a podobne). Po upratovaní a očiste následne dezinfikujeme aj ruky, pelech zvieraťa, nádoby a misky na pitnú vodou, misky na krmivo a iné. 

S úspechom používame cdDes tiež ako intenzívnu podporu pri riešení plesňových ochorení pokožky, kedy sa cdDes aplikuje priamo na postihnuté miesta. cdDes na hygienickú očistu vyrobený pomocou špeciálnej elektrolýzy z vody, nezanecháva stopy a je úplne bezpečný pre zvieratá a ľudí. 

Prírodná dezinfekcia cdVet CdDes nespôsobuje rezistencie - preto nemusíme dezinfekčné prípravky striedať! 

Zloženie:

Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid - koncentrácia <1% (usmrcuje baktérie vo vode počas 15 až 30 - tich minút).

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdDes neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vône, nosiče, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedráždi a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Aplikácia:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml / 1000 ml / 5000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.