cdVet Prírodná dezinfekcia cdDes

Kód: CDV-3685 CDV-3686 CDV-3687 CDV-3688 Zvoľte variant
2 hodnotenia
Značka: cdVet
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo
cdvet prirodna dezinfekcia 100
11,30 € 22,30 € 34,30 € 68,30 € od 11,30 €
do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní do 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem

Dezinfekčný roztok (čistiaci sprej) na antiseptické čistenie. Jedinečná technológia, najlepšia účinnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Prírodná dezinfekcia (CdDes) je nechemická alternatíva dezinfekčných prostriedkov proti baktériám a plesniam s prírodnou účinnou látkou Natriumhypochlorid, ktorá usmrcuje baktérie (používa sa k rýchlej úprave vody z potokov, riek a kaluží na pitnú). 

Pri vysokom infekčnom zaťažení choroboplodnými zárodkami a pri problémoch ako sú napríklad plesne, bakteriálne a vírusové infekcie je neodmysliteľná dôkladná hygiena. Dezinfekčnú očistu potom vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu so zvieraťom (domácnosť, veterinárne ordinácie, psie salóny, ohrady, stajne, psie búdy, klietky pre hlodavce, vtáčie voliéry, teráriá a podobne). Po upratovaní a očiste následne dezinfikujeme aj ruky, pelech zvieraťa, nádoby a misky na pitnú vodou, misky na krmivo a iné. 

S úspechom používame cdDes tiež ako intenzívnu podporu pri riešení plesňových ochorení pokožky, kedy sa cdDes aplikuje priamo na postihnuté miesta. cdDes na hygienickú očistu vyrobený pomocou špeciálnej elektrolýzy z vody, nezanecháva stopy a je úplne bezpečný pre zvieratá a ľudí. 

Prírodná dezinfekcia cdVet CdDes nespôsobuje rezistencie - preto nemusíme dezinfekčné prípravky striedať! 

Zloženie:

Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid - koncentrácia <1% (usmrcuje baktérie vo vode počas 15 až 30 - tich minút).

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdDes neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vône, nosiče, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovený iba z čisto prírodných komponentov. Preto nedráždi a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Aplikácia:

Roztok je pripravený na použitie. Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 centimetrov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml / 1000 ml / 5000 ml

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.