DogLog

doglog-logo

Logické hry všeobecne precvičujú pamäť, sústredenosť aj kombinačné schopnosti u ľudí. U domácich miláčikov je to rovnaké. Len vedieť, ako na to. DogLog sú jedinečné, prepracované a mimoriadne kvalitné logické hlavolamy z ECO friendly prírodných materiálov vyrábané u našich susedov v Čechách, ktoré pomáhajú psíkovi mentálne rásť. Navyše prinášajú kopec zábavy, takže na hryzenie nábytku, alebo iné neplechy už psíkovi nezostáva čas.

Tieto ekologické hry posilňujú čuch, jemnú motoriku, disciplínu a ďalšie nielen vrodené vlastnosti. Pomocou spoločnej hry sa zároveň buduje a upevňuje vzťah medzi zvieratkom a jeho pánom.

DogLog kladie dôraz na zdravotne nezávadné materiály a hlavolamy sú vyrobené z: MDF, nefarbené dubové drevo, kovový spojovací materiál, silikónové nalepovacie nožičky, bavlnený nefarbený povraz a netoxické, nehorľavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotne nezávadné lepidlo ČSN EN 204.

 

Žiadne produkty značky DogLog sa nenašli...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie