DogShield Fito-Kalm 45 tbl.

Kód: DS-T17148
2 hodnotenia
Značka: DogShield
8,90 €
Skladom do 24 hodín

Zmes rastlinných extraktov s upokojujúcim účinkom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes rastlinných extraktov s upokojujúcim a upokojujúcim účinkom. Znižuje nadmernú excitabilitu zvierat v reakcii na environmentálne podnety spôsobujúce strach (napr. zvuky búrky, výstrely, rany), apatiu (napr. dlhotrvajúca osamelosť) alebo mierny nárast agresivity (napr. videnie vozidiel v pohybe). Neoslabuje schopnosť učiť sa a vôľu hrať.

Fito-Kalm je určený pre dospelé psy, ktorých správanie nie je akceptovateľné majiteľom alebo je pre problémom pre zviera samotné. Fito-Kalm sa odporúča najmä pre psy reagujúce so strachom na inertné zvukové podnety, ako je napríklad hrmenie a blesky. Zmes sa odporúča aj pre psy, ktoré trpia osamelosťou aj napriek tomu, že sú v známom prostredí (napríklad doma), čo sa prejavuje neprimeraným kňučaním, štekaním alebo ničením zariadenia. Je tiež vhodný na použitie pred cestou, pri zmene prostredia (napr. dovolenkové výlety). Zmes môže byť tiež použitá na zníženie nadmerného vzrušenia u súk počas ruje alebo ako doplnok (spolu s príslušným  tréningom) na obmedzenie štekania pri sledovaní vozidiel v pohybe.

Zloženie: 

1 tableta obsahuje zemiakový škrob, magnéziumstearát, prísady v jednej tablete: - prírodné rastlinné produkty: extrakt z citróna (Melissa officinalis) 80 mg, extrakt z chmeľu (Humulus lupulus) 50 mg, extrakt koreňového valeriánu (Valeriana officinalis) 25 mg, - aminokyseliny: technicky čistý tryptofán (3.4.1) 100 mg, - spojivá: mikrokryštalická celulóza. 

Analytické zložky a hladiny: 

Hrubý proteín 0%, hrubá vláknina 30%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubý popol 4%. 

Dávkovanie: 

Podávať v množstve 1 tableta na 5 kg telesnej hmotnosti na deň. U ťažších psov sa denná dávka môže rozdeliť na 2 aplikácie. Prípravok začína účinkovať na druhý deň používania. Najvyššia účinnosť sa pozoruje po približne 1-2 týždňoch užívania.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Balenie: 45 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

dogshield-logo

Produkty DogShield boli vyvinuté veterinármi a sú dostupné len na veterinárnych klinikách. Prípravky značky DogShield sú vyvíjané s ohľadom na to, že každý pacient je iný a vyžaduje si individuálny prístup.