Dokonalá Láska balíček Dokonalá starostlivosť

Kód: DL-DSB
1 hodnotenie
50,30 €
do 7 pracovných dní

Špičkový, prírodný, šetrný a komplexný. To je balíček starostlivosti pre Vášho štvornohého priateľa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špičkový, prírodný, šetrný a komplexný. To je balíček starostlivosti pre Vášho štvornohého priateľa. Obdarujte (nielen) na Vianoce trochou Dokonalej lásky i jeho.

Balíček obsahuje:

Olej Pre zdravé zuby a ďasná psov 30 ml

Starostlivosť o uši v bežnom režime 10 ml

Starostlivosť o oči 30 ml

DARČEKOVÉ BALENIE V CENE.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml / 30 ml / 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!