Dokonalá Láska Cognitive +

Kód: DL-COGNITIVE
Akcia
3 hodnotenia
19,80 € –14 %
dokonala laska cognitive+
19,80 € –14 % 16,90 €
Skladom

Posilnenie poznávacích funkcií, zlepšenie bystrosti a dobrej nálady u starnúcich psíkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starnutie, poznávacie funkcie, dobrá nálada. Synergická zmes pre podporu pri poruche kognitívnych funkcií, napríklad z dôvodu starnutia. Slúži na posilnenie poznávacích funkciízlepšenie bystrosti a dobrej nálady. Pre psov a väčšie cicavce.

Kognitívne (poznávacie) funkcie sú jednou z hlavných oblastí psychiky, ich centrá sú uložené v rôznych častiach mozgu.

Prostredníctvom kognitívnych funkcií pes vníma svet okolo seba, jedná, reaguje, zvláda rôzne úlohy.

pes-a-kogn-funkce-cogniitiv.001

Myšlienkové procesy umožňujú psovi učenie, zapamätanie, prispôsobovanie sa neustále sa meniacim podmienkam okolitého prostredia.

Kognitívne (poznávacie) funkcie zahŕňajú aj okrem pamäti i koncentráciu, pozornosť, rýchlosť myslenia, schopnosť pochopenia informácií.

Zhoršenie a obmedzenie týchto funkcií je spôsobené odumieraním mozgových buniek, zmenšovaním mozgu a znižovaním jeho výkonu.

Nerezignujte a posilňujte so psom činnosť jeho mozgu.

Bežným výcvikom, rozprávaním, poznávacími prechádzkami, kontaktmi s inými psami a ľuďmi a tiež pomocou rôznych hračiek a hier určených pre mozgový tréning.

Pre zlepšenie poznávacích funkcií, posilnenie bystrosti a dobrej nálady. Vypoužívajte 1 fľaštičku 2 x až 4 x ročne.

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite do kože. Používajte 1 x až 2 x denne podľa záujmu a odozvy zvieraťa, po dobu 3 týždňov. Ďalej potom nájdite so zvieraťom optimálnu dávku a frekvenciu podania.

Pre zvýšenie účinku a ďalšie synergiu používajte spoločne s týmto liekom 1 x až 2 x týždenne základnú zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií SALVE +.

Zloženie:

Kokosový olej; esenciálne oleje: mäta pieporná, céder atlas, valeriána nepálska, harmanček lekársky, kopaiva lekárska, slamiha talianska, borievka obyčajná, levanduľa úzkolistá, kadidlovník pravý, rozmarín lekársky, vetiver.

Kadidlovník:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Kokosový orech:

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celé generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie.

Levanduľa úzkolistá:

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

Harmanček lekársky:

Predovšetkým pôsobí protizápalovo, podporuje hojenie. Ďalej však poskytuje mnoho ďalších prospešných účinkov. Ide tiež o výkonný relaxant.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!