Dokonalá Láska Cognitive +

Kód: DL-COGNITIVE
1 hodnotenie
19,86 €
Skladom

Posilnenie poznávacích funkcií, zlepšenie bystrosti a dobrej nálady u starnúcich psíkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starnutie, poznávacie funkcie, dobrá nálada. Synergická zmes pre podporu pri poruche kognitívnych funkcií, napríklad z dôvodu starnutia. Slúži na posilnenie poznávacích funkciízlepšenie bystrosti a dobrej nálady. Pre psov a väčšie cicavce.

Kognitívne (poznávacie) funkcie sú jednou z hlavných oblastí psychiky, ich centrá sú uložené v rôznych častiach mozgu.

Prostredníctvom kognitívnych funkcií pes vníma svet okolo seba, jedná, reaguje, zvláda rôzne úlohy.

pes-a-kogn-funkce-cogniitiv.001

Myšlienkové procesy umožňujú psovi učenie, zapamätanie, prispôsobovanie sa neustále sa meniacim podmienkam okolitého prostredia.

Kognitívne (poznávacie) funkcie zahŕňajú aj okrem pamäti i koncentráciu, pozornosť, rýchlosť myslenia, schopnosť pochopenia informácií.

Zhoršenie a obmedzenie týchto funkcií je spôsobené odumieraním mozgových buniek, zmenšovaním mozgu a znižovaním jeho výkonu.

Nerezignujte a posilňujte so psom činnosť jeho mozgu.

Bežným výcvikom, rozprávaním, poznávacími prechádzkami, kontaktmi s inými psami a ľuďmi a tiež pomocou rôznych hračiek a hier určených pre mozgový tréning.

Pre zlepšenie poznávacích funkcií, posilnenie bystrosti a dobrej nálady. Vypoužívajte 1 fľaštičku 2 x až 4 x ročne.

Spôsob použitia:

Približná dávka: 1 kvapka na 2 kg hmotnosti zvieraťa. Zodpovedajúci počet kvapiek prípravku aplikujte zvieraťu na chrbát medzi lopatky a jemne votrite do kože. Používajte 1 x až 2 x denne podľa záujmu a odozvy zvieraťa, po dobu 3 týždňov. Ďalej potom nájdite so zvieraťom optimálnu dávku a frekvenciu podania.

Pre zvýšenie účinku a ďalšie synergiu používajte spoločne s týmto liekom 1 x až 2 x týždenne základnú zmes pre posilnenie obranyschopnosti, podporu organizmu a telesných funkcií SALVE +.

Zloženie:

Kokosový olej; esenciálne oleje: mäta pieporná, céder atlas, valeriána nepálska, harmanček lekársky, kopaiva lekárska, slamiha talianska, borievka obyčajná, levanduľa úzkolistá, kadidlovník pravý, rozmarín lekársky, vetiver.

Kadidlovník:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo pre liečebné účely. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. Boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok pre uvoľnenie tela i psychiky.

Kokosový orech:

Kokosový olej je rastlinný olej získavaný z kopry, jadier zrelých kokosových orechov zbieraných z kokosovej palmy (Cocos nucifera). V trópoch je po celé generácie hlavným zdrojom tuku vo výžive miliónov ľudí. Má rôzne uplatnenie v potravinárstve, medicíne a priemysle. Kokosový olej je veľmi termostabilný, preto je vhodný na varenie a vyprážanie.

Levanduľa úzkolistá:

Levanduľa patrí k aromatickým liečivým rastlinám, ktoré sú v západnom svete v liečiteľstve i farmáciu využívané už historicky a tradične. Je to taký jemný pomocník využiteľný pre mnoho a mnoho účelov - príjemný relaxant s protizápalovými účinkami, pomoc pri bolesti, regenerácii buniek a podpora odolnosti organizmu.

Harmanček lekársky:

Predovšetkým pôsobí protizápalovo, podporuje hojenie. Ďalej však poskytuje mnoho ďalších prospešných účinkov. Ide tiež o výkonný relaxant.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Len pre zvieratá. Nie je určené pre mačkovité šelmy. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie