Dokonalá Láska Dezinfekčný olej 13 bylín, 100 ml

Kód: DL-J42-100
Akcia
1 hodnotenie
19,90 € –30 %
dokonala laska dezinfekcny olej 100 ml
19,90 € –30 % 13,90 €
Skladom

Dezinfekčná olejová zmes s obsahom čisto prírodných látok, rastlinných silíc z trinástich druhov bylín s preukázateľným antibakteriálnym, antivirotickým a antifungálnym účinkom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekčný olej 10% obsahuje prírodné látky, rastlinné silice z trinástich druhov bylín s preukázateľným antibakteriálnym účinkom. Ďalšie pôsobenie je antivirotické a antifungálne (protiplesňové).

Spôsob použitia:

Použite primerané množstvo (približne 1 ml) a rozotrite v rukách a medzi prstami.
 
Olejová zmes sa dobre rozotiera a má prirodzenú vstrebateľnosť, takže po aplikácii nezostane na pokožke nepríjemný pocit ako po použití gélu. Nepoužívajte na citlivú pokožku. Jedná sa o silnejšiu koncentráciu účinných látok, preto sa potenciálne môže objaviť kožné reakcie. Neaplikujte na sliznice. Nie je vhodné pre použitie u detí do 6 rokov. Nenahrádza riadnu hygienu.

Zloženie: 

Esenciálne oleje: Thymus vulgaris (tymián), Thymus ŽYGISA (tymián ct. Tymol), Eucalyptus radiata (eukalyptus), Laurus nobilis (vavrín), Rosmarinus officinalis (rozmarín), Cedrus atlantica (céder atlaský), Pelargonium graveolens (geranium), Foeniculum vulgare (fenikel), Melissa officinalis (medovka), Mentha piperita (mäta pieporná), Cinnamomum tamala (škoricovník tamala), Citrus limon (citrónovník kyslý), Ocimum basilicum (bazalka sladká); mandľový olej, slnečnicový olej, vitamín E. 
 

Vedecky aj klinicky sú popísané tieto účinky esenciálnych olejov v zložení dezinfekčného oleja:

ANTIBAKTERIÁLNY účinok:

Thymus vulgaris (tymián), Thymus zygis (tymián ct. Thymol), Eucalyptus radiata (eukalyptus), Rosmarinus officinalis (rozmarín), Foeniculum vulgare (fenikel), Mentha piperita (mäta pieporná), Ocimum basilicum (bazalka sladká

ANTIVÍRUSOVÝ účinok:

Melissa officinalis (medovka), Cedrus atlantica (cedr atlaský), Mentha piperita (mäta pieporná), Citrus limon (citroník kyselý), Ocimum basilicum (bazalka sladká), Eucalyptus radiata (eukalyptus)

ANTIFUNGÁLNY účinok (protiplesňový):

Laurus nobilis (vavrín), Cedrus atlantica (céder atlaský), Pelargonium graveolens (geranium), Thymus vulgaris (tymián), Eucalyptus radiata (eukalyptus)

Skladujte v suchu, nevystavujte zdrojom svetla a tepla. 

Čas použiteľnosti je 18 mesiacov od dátumu výroby. 

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!