Dokonalá Láska Dezinfekčný priestorový sprej s antivirotickým pôsobením 200 ml

Kód: DL-J43-200
Akcia
2 hodnotenia
17,90 € –28 %
dokonala laska dezinfekcny priestorovy sprej s antivirotickym posobenim 100 ml
17,90 € –28 % 12,90 €
Skladom

Dezinfekčný priestorový sprej s antivirotickým pôsobením pre dezinfekciu okolia. Vhodný pre dezinfekciu predmetov: napr. kľučky, tlačidlá klávesnice a iné kontaktné plochy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný pre dezinfekciu predmetov: napr. kľučky, tlačidlá klávesnice a iné kontaktné plochy. Doba pôsobenia účinných látok je približne 30 minút.

Použite 12 dávok z rozprašovača pre rozptyl v priestore do 65 kubických metrov (bežná miestnosť cca 4 x 5 m). Pred použitím pretrepte.

Zloženie

Alkohol den. 94%, Esenciálne oleje: Thymus vulgaris, Ocimum basilicum, Ocimum sanctum, Citrus sinensis, Eucalyptus radiata, Mentha piperita, Cedrus deodara, Rosmarinus officinalis.

94% alkohol, 6% polonasýtené mastné kyseliny

Upozornenie: 

Skladujte v suchu a tme. Chráňte pred deťmi. Zabráňte kontaktu so sliznicou (oči, ústa).

Pozor horľavina. Nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa.

Bezpečnostné upozornenie: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Odstráňte obsah / nádobu odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!