Dokonalá Láska Hydrosol Nevädza - 50 ml

Kód: DL-HN-50
2 hodnotenia
14,40 €
do 7 pracovných dní

Roztok určený na inhaláciu pri šedom zákale, zhoršenej kondícii zraku a oka, ospalosti, únave, po chirurgickom zákroku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je zvieratami vyberaný z týchto dôvodov: podpora vnímaniašedý zákal, zhoršená kondícia zraku a oka, ospalosť, únava, po chirurgickom zákroku.

Hlavný prínos: 

podpora vnímania, podpora rekonvalescencie, kondície zraku a oka.

Dávkovanie a spôsob použitia:

1x až 3x denne ponúkajte účinnú látku z dlaní k inhalácii a olizovaniu

Ak zviera bude chcieť, môžete látku tiež vtierať do kože a srsti.

Zloženie: 

Cenaturia cyanus hydrosol.

Upozornenie: Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte slnečnému svitu a zdrojom tepla. Pred použitím vždy pretrepte! Neobsahuje alkohol. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Skladujte v suchu. Ak je u psa prítomná porucha funkcie obličiek, pečene alebo srdca, konzultujte použitie prípravku s veterinárom alebo u výrobcu.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby. Dátum výroby viď etiketa.

Balenie: Hnedá zatmavená PE fľaštička pre objem 50 ml uzavretá mechanickým rozprašovačom. Fľaštička je označená etiketou.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!