Dokonalá Láska Hydrosol Ruža - 50 ml

Kód: DL-HH-52
1 hodnotenie
11,40 €
do 5 pracovných dní

Roztok určený na inhaláciu pri excitácii, hormonálnych problémoch u samíc, traume v minulosti či prítomnosti.

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrosol ruža je zvieratami vyberaný z týchto dôvodov: excitácia, hormonálne problémy u samíc, trauma v minulosti či prítomnosti.

Hlavný prínos:  

redukcia adrenalínu, fytoestrogény a relaxant.

Spôsob použitia: 

1x až 3x denne ponúkajte účinnú látku z dlaní na inhaláciu a olizovanie. Ak zviera bude chcieť, môžete látku tiež vtierať do kože a srsti.

Zloženie: 

Rosa damascena hydrosol.

Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte slnečnému svitu a zdrojom tepla.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!