Dokonalá Láska Intenzívna Boswelia Pri zápaloch a bolestiach kĺbov 30 ml

Kód: DL-IB-30
5 hodnotení
17,10 €
do 3 pracovných dní

Pri akútnych pohybových ťažkostiach (pomliaždenie, opuchy, poúrazová a pooperačná starostlivosť o pohybový aparát, ochrana a regenerácia po intenzívnej športovej záťaži, znížená pohyblivosť u starších jedincov).

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná kompozícia troch tradičných látok a to Boswellia serrata, Boswellia carteri a Commiphora myrrha.

Dôsledkom pôsobenia účinných látok je možné sledovať zmiernenie bolestivostizníženie opuchov a zvýšenie pohyblivosti kĺbov. Účinné látky pomáhajú pri akútnom postihnutí aj chronických zápaloch. Potláčajú proliferáciu tkanív pri zápale a potláčajú odbúravanie spojivových tkanív.

Pôsobí na uvoľnenie rannej stuhnutosti a zvyšuje pohyblivosť predovšetkým nosných kĺbov.

Vhodné pri akútnych pohybových ťažkostiach (pomliaždenie, opuchy, poúrazová a pooperačná starostlivosť o pohybový aparát, ochrana a regenerácia po intenzívnej športovej záťaži, znížená pohyblivosť u starších jedincov). Na psychiku pôsobí harmonizujúcim účinkom.

Dávkovanie a aplikácia

Veľmi jemne vtierajte do postihnutých oblastí. Pre podporu celkového efektu vtierajte tiež do slabín. Miesto aplikácie zviera optimálne ponúkne samo po analýze látky.

Maximálna denná dávka 1 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Dávku možno rozdeliť na dve aplikácie počas dňa. Používajte do vymiznutia ťažkostí. 

V prípade chronických ťažkostí možno používať dlhodobo, maximálna dávka pri trvalom používaní je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa.

Zloženie:

Mandľový olej, Boswellia serrata - esenciálny olej, Boswellia carterii - esenciálny olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

Veterinárny prípravok určený pre psy a kone. 

Zložením vhodný pre epileptikov.

Nenahrádza veterinárnu starostlivosť. 

Neobsahuje alkohol.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!