Dokonalá Láska Jazmínový pomaranč - 10 ml

Kód: DL-JASPOM-10
3 hodnotenia
14,90 €
do 7 pracovných dní

Delikátna a prirodzená vôňa pre človeka i psa. Príjemne relaxačný, ľahko dezinfekčný a antibakteriálny účinok. Zloženie tejto zmesi je plne prispôsobené ako ľudskému zážitku, tak veľmi jemnému čuchu psov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Delikátna a prirodzená vôňa pre človeka i psa.

Príjemne relaxačný, ľahko dezinfekčný a antibakteriálny účinok.  

Stačí 3 kvapky do difuzéra alebo 4 do aromalampy.

Možno použiť aj na vreckovku alebo kus látky. 

Zloženie: 

Jasminum grandiflorum, Santalum album, Citrus sinensis, Vanilla planifolia

Neužívajte vnútorne, uchovajte mimo dosahu detí

Zloženie tejto zmesi je plne prispôsobené ako ľudskému zážitku, tak veľmi jemnému čuchu psov. Túto vôňu človek prežíva ako sviežo sladkú, príjemne harmonizujúcu. A rovnako ju vníma aj väčšina psov. Je to vôňa lásky, harmonizácie a mieru. 

Ide o kompozíciu štvorice čisto prírodných látok. 

Hlavný tón v zmesi udáva jazmín (Jasminum grandiflorum). Skutočný, rýdzo prírodný, neodolateľný. V aromapsychológii má tento jazmín veľmi široké využitie - pri depresívnych stavoch, úzkostiach, emočnej labilite, ale napríklad aj pri sexuálnych problémoch. Jazmín je výkonný stabilizátor emócií.

Ďalšou zložkou je santal (Santalum album), ktorý dômyselne prepája jazmín s treťou látkou, ktorou je silica sicílskeho červeného pomaranča (Citrus sinensis). 

Santal býva v aromaterapii používaný pri psychických krízach, frustrácii a pri podráždenosti. Ide o harmonizant s rovnomerne vyváženými účinkom stimulačným, adaptogénnym a relaxačným. 

Pomaranč je stabilizátor emócií s vyváženým stimulačným aj relaxačným pôsobením. Posilňuje činnosť pravej mozgovej hemisféry.  

Kompozíciu unikátne dotvára a zaobaluje esenciálny olej z resinu skutočnej madagaskarskej vanilky (Vanilla planifolia). 

Vanilka je veľmi silný relaxant, upokojuje pri úzkosti, nervozite, podráždení, je vhodná aj pri nespavosti a nechutenstve. 

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!