Dokonalá Láska Ľanový olej s vitamínom E - 500 ml

Kód: DL-A01-500
2 hodnotenia
20,10 €
do 7 pracovných dní

Olej na vnútorné aj vonkajšie použitie mimoriadne vhodný pre ošetrenie citlivej pokožky trpiacej na časté podráždenie, alergie a ekzémy. Napomáha správnej činnosti centrálnej nervovej sústavy a mozgu. Má tiež priaznivý vplyv na krvný obeh a činnosť srdca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Užívanie ľanového oleja má blahodarný vplyv na zvierací organizmus. Napomáha správnej činnosti centrálnej nervovej sústavy a mozgu. Má tiež priaznivý vplyv na krvný obeh, činnosť srdca, kvalitu srsti a stav kože. Vďaka svojim vlastnostiam je mimoriadne vhodný pre ošetrenie citlivej pokožky trpiacej na časté podráždenie, alergie a ekzémy. Podporuje zlepšenie zdravotného stavu pri zápaloch rôzneho charakteru. Užívanie ľanového oleja s vitamínom E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vnútorné použitie:

Olej sa podáva zamiešaný do krmiva v dávke 1 ml na 2 kg živej hmotnosti zvieraťa a deň. Pre optimálny efekt odporúčame podávať dlhodobo. Dávkovanie v prípade vážnych diagnóz môže byť po konzultácii s veterinárnym lekárom individuálne upravené.

Vonkajšie použitie:

Olej nakvapkáme do dlaní a potom jemne votrieme do srsti alebo pokožky zvieraťa. Používame podľa potreby.

Zloženie:

Ľanový olej, vitamín E (tokoferol)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!