Dokonalá Láska Mandľový olej 50 ml

Kód: DL-A03-50
1 hodnotenie
9,60 €
do 7 pracovných dní

Veľmi vhodný pri rekonvalescencii a po zákroku či chorobe. Na kožu a srsť má zvláčňujúce a regeneračné účinky. Tento zastudena lisovaný, nerafinovaný mandľový olej je vhodný aj pre vnútorné použitie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi vhodný pri rekonvalescencii a po zákroku či chorobe. Na kožu a srsť má zvláčňujúce a regeneračné účinky. Je vhodný pre olejové zábaly poškodenej srsti. Pôsobí ľahko upokojujúcim účinkom a podporuje relaxáciu. Má schopnosť veľmi dobre prenikať kožou do organizmu. Je vhodný na kožu šteniat. Vhodný pre ošetrenie kože bezsrstých plemien. 

Tento zastudena lisovaný, nerafinovaný mandľový olej je vhodný aj pre vnútorné použitie.

Psami môže byť vyberaný ako podpora tráviaceho systému a pri prekyslení, podpora činnosti imunitného systému, pre regeneráciu pečeňových buniek, pri zlej funkcii žlčníka, pre zlepšenie kvality spánku a odpočinku.

Aplikácia a dávkovanie:

Rozotrite medzi prstami 1-3 kvapky oleja a zapracujte do srsti okolo očí. Zamedzíte tým oxidácii sĺz. Pre ošetrenie bezsrstých plemien primerané množstvo oleja votrite do kože zvieraťa. Nepodávajte vnútorne v prípade zníženej funkcie pankreasu a pri akútnom alebo chronickom zápale pankreasu.

Zloženie:

100% Prunus Amygdalus Dulcis Oil.

Obsahuje vitamíny A, E, minerály (draslík, vápnik, kremík, horčík, fosfor, síru, nikel, zinok, selén), glyceridy (kyselinu olejovú, linolovú, palmitovú a myristovú), sacharózu a asparagín.

Upozornenie:

Nepodávajte vnútorne v prípade zníženej funkcie pankreasu a pri akútnom alebo chronickom zápale pankreasu. Skladujte v chlade a tme, po otvorení uchovávajte v chladničke. Pred použitím olej pretrepte, prípadná usadenina nie je závadou. Farba oleja môže byť podmienená konkrétnym zberom.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!