Dokonalá Láska Olej proti hyperaktivite a agresivite, 100 ml

Kód: DL-PHYP-100
2 hodnotenia
8,90 €
Momentálne nedostupné

Intenzívny aromaterapeutický olej pre psíky s prejavmi hyperaktivity, abnormálnej dominancie, agresivity a následnej roztržitosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre psíkov s prejavmi hyperaktivity, abnormálnej dominancie, nadmerného štekania, agresivity a podobne. Účinne pomáha harmonizovať psa prírodnými látkami. Tieto esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém. Nezabudnite, že aj pri užívaní liečivého oleja proti hyperaktivite a agresivite zostáva najdôležitejší váš správny prístup ku psovi.

Olej upokojuje a harmonizuje psa prírodnou zdravou formou.

Pôsobí na centrálny nervový systém psov svojim jedinečným zložením byliniek a olejov (do tela psa sa dostáva jednak cez kožu a krv a tiež vdychovaním).

Najčastejšie prípady použitia:

• dlhodobé nervové vypätie
• útoky na bežcov, cyklistov, sliepky a pod
• prílišná sexuálna rivalita
• hypersexualita
• prílišná dominantná agresia
• vypäté, až zmätené skákanie
• neúnosná nervozita pred akciou (dovolenka, výlet, návšteva)
• "mušia hystéria"
• utekanie a túlanie z dôvodu hyperaktivity

Zloženie / účinné látky:

100% silice: majorán, levanduľa, lemongrass; mandľový olej, ľanový olej, bodliakový olej, repkový olej, extrakt z grapových jadier, vitamín E. Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie:

2 - 7 kg psík = 1 čajová lyžička (5 ml)
8 - 17 kg psík = 2 čajové lyžičky (10 ml)
18 - 40 kg psík = 3 čajové lyžičky (15 ml)

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Ako sa aroma olej používa?

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami. Užívajte trvale alebo do vymiznutia ťažkostí. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu. Toto obdobie môžete využiť tiež pre niektorý z revitalizačných programov (denný program a diéta).

Prvé účinky (pôsobenie na limbický systém psa) môžete pozorovať už pri aplikácii. Účinok sa stupňuje s dobou používania až do optima. Plné pôsobenie prípravku môžete zaznamenať približne po 1 mesiaci užívania. V čase, keď dosiahnete požadovaného stavu psa, sa môžete pokúsiť znížiť dávkovanie. Ďalšie 1 mesiac aplikujte len raz za dva dni až dvakrát týždenne. V priebehu ďalšieho mesiaca môžete dávkovanie opäť znížiť na dávku 1 x týždenne. V tomto režime môžete užívať bez obmedzenia ľubovoľne dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Objem: 100 ml
Zvieratko: Pes

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!