Dokonalá Láska Olej proti separačnej úzkosti, 100 ml

Kód: DL-SEPAR-100
1 hodnotenie
9,90 €
Skladom

Intenzívny liečivý olej proti separačnej úzkosti - nepokoju a strachu z osamelosti a neznáma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Separačná úzkosť je v súčasnosti najčastejšia porucha správania psov. Prejavuje sa po odchode majiteľov z domu vokalizáciou (kňučanie, štekanie, zavýjanie), ničením vecí majiteľa, škrabaním na dvere, či močením a trúsením na neprimeraných miestach. Menej časté prejavy úzkosti sú: zvýšené slinenie, zvracanie, intenzívne lízanie častí vlastného tela, hlavne labiek.

dokonala-laska-podporny-olej-pri-strachu-a-uzkosti-2

Najčastejšou príčinou týchto prejavov býva prílišná závislosť na pánovi, ponechávanie psa osamote príliš dlhú dobu, ale aj zmena prostredia a podmienok (presťahovanie sa, strata ľudského alebo zvieracieho partnera).

Výborným doplnkom pri riešení tohto problému je intenzívny aromaterapeutický olej proti nepokoju a strachu z osamelosti a neznáma - olej od Dokonalej Lásky proti separačnej úzkosti. Účinne pomáha prírodnými látkami psa upokojiť a harmonizovať jeho emócie.

Esenciálne oleje a rastlinné oleje použité v oleji proti separačnej úzkosti nezaťažujú organizmus. Okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Dôležité je, aby aj pri užívaní liečivého oleja proti separačnej úzkosti by mala byť doba samoty obmedzená na najnutnejšie minimum.

Ďalšie možnosti použitia:

  • strach z neznámych a nových javov (silvester, búrky, stavebné práce, výstrely, prvá jazda autom, a pod.)
  • náhla strata sociálneho partnera (psí spoločník, pán ...)
  • zlé životné skúsenosti, týranie
  • striedanie domovov, majiteľov
  • neprimeraná ochrana teritória
  • hryzenie a chňapanie zo strachu
  • požieranie výkalov z dôvodu vynútenia si pozornosti
  • depresívne stavy
  • stavy úzkosti z iných dôvodov

Zloženie:

100% silica: neroli, bazalka, bergamot, petitgrain, ylang-ylang, mandľový olej, olej z hroznových jadier.

Prípravok obsahuje len prírodné látky, neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervačné látky.

Dávkovanie a použitie:

2 - 7 kg psík = 1 čajová lyžička (5 ml)
8 - 17 kg psík = 2 čajové lyžičky (10 ml)
18 - 40 kg psík = 3 čajové lyžičky (15 ml)

Raz denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

aplikacia-aromaterapie

Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes vstrebaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy dôkladne pretrepte!

Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom.

Uchovajte mimo dosahu detí.

Nepoužívajte na mačky.

Prípravok nesmú užívať psy s chorobami obličiek a pečene, tiež pri gravidite a kojení.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Objem: 100 ml
Zvieratko: Pes

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!