Dokonalá láska Podporný olej pri epilepsii 100 ml

Kód: DL-POE-100
3 hodnotenia
11,90 €
Skladom

Napomáha upokojeniu a harmonizácii psychiky psa, pomáha zmierňovať strach, úzkosť a nervozitu. Pôsobí pozitívne na nervovú sústavu psa, vhodne podporuje mozgovú činnosť. Liek je určený pre psov s epilepsiou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Napomáha upokojeniu a harmonizácii psychiky psa, pomáha zmierňovať strach, úzkosť a nervozitu. Pôsobí pozitívne na nervovú sústavu psa, vhodne podporuje mozgovú činnosť. Liek je určený pre psov s epilepsiou.

Dávkovanie a spôsob použitia:

1 ml na 3 kg hmotnosti psa.

Príslušnú dávku jemne votrite do kože v mieste krvného riečišťa (do oblasti koreňa chvosta, medzi stehnami, na brušku, v zátylku...). Do zlepšenia užívajte denne, potom môžete postupne zväčšovať periódu medzi užívaním až do optimálnej minimálnej miery (1x až 2x týždenne až 1x za 14 dní).

V prípade dlhodobého užívania pre udržiavanie stavu nezabudnite po každom mesiaci užívania urobiť týždňovú prestávku v užívaní. Je to vhodné pre občasné celkové prečistenie organizmu. 

Len na vonkajšie použitie. 
Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. 
Liek je určený pre psy

Zloženie:

Slnečnicový olej, mandľový olej, vitamín E (tokoferol), esenciálny olej - kadidlovník pravý (boswellia carterii), esenciálny olej - kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), esenciálny olej - bazalka pravá sladká, esenciálny olej - bazalka posvätná, esenciálny olej - neroli.

Pred použitím vždy pretrepte! Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby Dátum výroby na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!