Dokonalá Láska Pri traume a stresovej záťaži - podporná inhalácia

Kód: DL-TSZI-10
1 hodnotenie
27,50 €
do 7 pracovných dní

Inhalačná zmes je určená pre psov s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inhalačná zmes je určená pre psov s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Účinkuje pri stavoch, ktoré sa prejavujú bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou, obrannou agresivitou aj z dôvodu strachu  o seba. Zmes je tiež vhodná  pri poruchách učenia a sústredenia, pri nadmernej excitácii a emočnej nestabilite. Prípravok je vhodný pre zvieratá, ktoré netolerujú manipuláciu, alebo je pre nich záťažou. Inhalačná cesta je vhodná aj pre kolektív zvierat ako je útulok, hotel, atď. Zmes je možné využiť i pre inhaláciu priamo z fľaštičky pri práci so zvieraťom.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne. Inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa. Doba tejto aplikačnej formy by nemala presiahnuť 14 dní. 

Studenoprúdový difuzér s filtrom - 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. Nebulizačný difuzér - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml. 

Zloženie:

100% esenciálne oleje Viola odorata absolue - fialka, Citrus sinensis - pomaranč, Majorana hortensis - majorán, Pogostemon cablin - pačuli, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný v období gravidity a dojčenia.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. 

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!