Dokonalá Láska Príprava na sezónu

Kód: DL-PBAL-99
2 hodnotenia
37,90 €
do 3 pracovných dní

Špeciálny podporný balíček Dokonalej Lásky pre prípravu zvieraťa na výkon a nápor športovej a výstavnej sezóny. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny podporný balíček Dokonalej Lásky pre prípravu zvieraťa na výkon a nápor športovej a výstavnej sezóny. Určené pre malé a stredne veľké psy. Prípravnú kúru prevádzkujte 10 dní. 

Vnútorné užívanie zelených surovín:

Pripravte zmes antioxidantov a probiotík

Zelený jačmeň a chlorella v pomere 1: 2. teda 1 diel zeleného jačmeňa a 2 diely chlorelly. Túto zmes zmiešajte s trochou vody a ponúknite ho zvieraťu k samovoľnému príjmu. Alebo pridajte do bežnej kŕmnej dávky. 

Množstvo zmesi pre malého psa je zhruba 1/2 čajovej lyžičky. Pre stredne veľkého psa približne 1 čajová lyžička a pre veľkého psa 2 čajové lyžičky. Dávku možno upravovať podľa potreby. Maximálna denná dávka by nemala prekročiť dvojnásobok uvedeného množstva. 

Pokiaľ bude mať pes záujem sa v sypkých surovinách váľať, umožnite mu to. Vhodné je zmes nasypať na koberec (deku) s vyšším chlpom a vytvoriť tak zvieraťu "váľacie" miesto.

Aplikácia zeleného ílu

Zelený íl je vhodný pre naviazanie voľných radikálov, ktoré sa v tele po zime vyskytujú. Zvieratá v prírode sa takto detoxikujú váľaním a pojedaním tejto horniny. Zelený íl je možné aplikovať napríklad dôkladným vmasírovaním do srsti a kože. Z dôvodu vysokej prašnosti je vhodné vykonávať toto ošetrenie vonku.

Ako veľmi vhodné sa ukazuje vytvorenie váľacieho miesta rovnako ako u zmesi zeleného jačmeňa a chlorelly. Pokiaľ má zviera záujem, môže zelený íl tiež pojedať. Minimálna ani maximálna denná dávka nie je pri vonkajšom použití stanovená. V prípade vyššieho vnútorného príjmu je možný výskyt tráviacich ťažkostí v podobe zápchy. 

Boswelia

Intenzívna Boswelia je unikátna zmes troch látok, ktoré majú priaznivé účinky ako na psychiku, tak na telo zvieraťa. Zmes má vlastnosti psychického harmonizantu (stabilizuje mozog excitovaný udalosťou, aktivitou) a svalového relaxantu s podporou proti bolestiam. 

Zmes je vhodná pre relaxáciu tela po výkone. Do dlaní naneste požadované množstvo, nechajte zviera zoznámiť sa s jeho vôňou a vlastnosťami. Pokiaľ má zviera v poriadku trávenie tukov, môžete zmes ponúknuť tiež k olízaniu z rúk. Ak zviera vyhodnotí, že vyžaduje aplikáciu vtrením na potrebné miesto, doprajte mu ju podľa jeho záujmu.

V prípade, že zviera nepreferuje žiadne z miest na svojom tele, zmes votrite do slabín, podpazušia, bočných strán krku až k ušiam a tiež na koreň chvosta. 

Ak nespotrebujete všetok zelený jačmeň, alebo chlorellu možno suroviny ďalej po čase opäť ponúkať zvieraťu k samovoľnému príjmu, alebo ho užiť pre inú spotrebu.

Zelený íl a prípravok Intenzívna Boswelia je možné používať aj naďalej pre kontinuálnu starostlivosť

Balíček obsahuje

50 g Zelený jačmeň, 50 g Chlorella, 100 g Zelený íl, 30 ml Intenzívna Boswellia 

Zloženie

sušený mladý jačmeň / Hordeum vulgare, sušená Chlorella pyrenoidosa, Zelený íl, Mandľový olej, Boswellia serrata - esenciálny olej, Boswellia carterii - esenciálny olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E. 

Upozornenie

Veterinárny prípravok určený pre psy a kone. Zložením vhodný pre epileptikov. Neobsahuje alkohol. Len na vonkajšie použitie. Nepodávajte vnútorne v prípade zníženej funkcie pankreasu a pri akútnom alebo chronickom zápale pankreasu. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Ak je u psa prítomná porucha funkcie obličiek, pečene alebo srdca, alebo u sučiek v prípade gravidity a dojčenia, konzultujte použitie prípravku s veterinárom alebo u výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes
Veľkosť psa: Mini, Medium
Balenie: Papierová krabička s priehľadným vekom

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!