Dokonalá láska Proti bolesti - balzam čistej prírody 5 ml

Kód: DL-BPB-5
2 hodnotenia
7,90 €
Skladom

Balzam čistej prírody na všestranné použitie, s prírodnými olejmi a silicami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balzam čistej prírody na všestranné použitie, s prírodnými olejmi a silicami. 

Kedy použiť balzam čistej prírody:

  • kĺby
  • svaly
  • upchaté dutiny
  • horné dýchacie cesty
  • povzbudenie
  • bolesti hlavy
  • migréna
  • bolesti krčnej chrbtice

Návod na použitie: 

Až 6x denne votrite malé množstvo do spánkov, v prípade väčších bolestí votrite aj do nadočnicového oblúka. Ak je bolesť prítomná v zadnej časti hlavy, votrite balzam i do zátylku. 

Možno použiť aj jednorázovo ako prvú pomoc s primerane zvýšenou dávkou na votretie. 

Možno použiť aj na iné typy bolesti, ako sú napríklad bolesti kĺbov, platničiek, narazeniny. Balzam možno použiť aj ako pomoc pre uvoľnenie dutín horných ciest dýchacích. 

Prípravok v balení 5 ml vystačí podľa intenzity používania na 14 dní až 2 mesiace. 

Upozornenie:

Balzam sa nesmie dostať do očí. Nie je určený pre epileptikov. Nie je určený pre tehotné. Nie je určený pre astmatikov.

Zloženie:

včelí vosk, slnečnicový olej, grepový olej, vitamín E, vitamín D; rastlinné silice: Mentha piperita (mäta pieporná), Mentha spicata (mäta kučeravá), Rosmarinus officinalis (rozmarín), Melissa officinalis (medovka), Aniba rosaeodora (ružové drevo), Gaultheria procumbens (gaultéria), Eucalyptus radiata (eukalyptus r.).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Objem: 5 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!