Dokonalá Láska Šípky - plod sušený sekaný 250 g

Kód: DL-S250
1 hodnotenie
9,30 €
do 7 pracovných dní

Šípka je základná bylina, ktorú zvieratá využívajú pre podporu imunitného systému, pre regeneráciu a podporu pečene, pri ochorení močových orgánov, pre bunkovú regeneráciu a hojenie. Ako prírodný zdroj vitamínu C je vhodný u zvierat v rekonvalescencii, pre podporu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

LÁSKA B20 Šípek - plod sušený sekaný 250 g

Veterinárny prípravok pre spoločenské zvieratá.

Šípka je základná bylina, ktorú zvieratá využívajú pre podporu imunitného systému, pre regeneráciu a podporu pečene, pri ochorení močových orgánov, pre bunkovú regeneráciu a hojenie. Ako prírodný zdroj vitamínu C je vhodný u zvierat v rekonvalescencii, pre podporu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu. Šípka je dôležitá súčasť pomoci u zvierat s psychickou poruchou alebo stresovým prejavom. Napomáha detoxikácii a podpore prevencie sezónnych ochorení. Napomáha správnej funkcii trávenia, vstrebávania a príjmu ostatných prírodných látok. Veľmi vhodný ako podpora zvierat s epilepsiou. 

Dávkovanie a spôsob použitia: 

Podávajte primerané množstvo (maximálne 1 polievková lyžica na 10 kg) samostatne k jedení. Pri fanatickom príjme možno podávanie opakovať aj niekoľkokrát denne. Rezané šípky možno ešte nadrviť prípadne rozomlieť na prášok.

Zloženie: 

Šípka plod sušený sekaný Rosa canina.

Doba použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby. 

Upozornenie: Veterinárny prípravok určený pre psy a ďalšie spoločenské zvieratá. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k výžive
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!