Dokonalá Láska Zmes olejov pre rýchle upokojenie - pre psy aj pre ľudí, 50 ml

Kód: DL-RU-50
3 hodnotenia
19,90 €
Skladom

Synergická zmes rastlinných silíc a olejov pre rýchle upokojenie psychiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes za studena lisovaných olejov s rastlinnými silicami - synergická zmes pre rýchle upokojenie psychiky a pozitívnu zmenu nálady. Otvára cestu k ďalšej adaptácii, socializácii a práci so psom či človekom.

Ako zmes použiť?

Vo vypätej či kritickej chvíli nakvapkajte cca 10 kvapiek do dlaní, rozotrite a vytvorte z dlaní masku, z ktorej dáte
psovi inhalovať po dobu 5 až 20 sekúnd. Malé množstvo (max. 10 kvapiek) votrite tiež do kože a srsti na krku, medzi ušami, nad koreňom chvosta a prípadne aj na priehlavky predných nôh. Môžete použiť až 8x denne.

Najlepšiu účinnosť olejček má, keď ho necháte psíka inhalovať pred udalosťou, ktorá jeho úzkosť vyvoláva. Teda hneď ako začne búrka, silvestrovské búchanie alebo iný, ostrý zvuk (ak máte takú možnosť) a nenecháte jeho úzkosť vzplanúť príliš silne.

Zmes na rýchle upokojenie pomáha aj v prípadoch strachu, ktorý vyvoláva jazda autom, návšteva veterinára, výstavy.

Vhodné aj pre ďalšiu terapeutickú prácu, napríklad masáž.

Zloženie:

rastlinné silice - majorán (Origanum majorama), harmanček rímsky (Anthemis nobilis), neroli (Citrus aurantinum), levanduľa (Lavandula angustifolia); zastudena lisované oleje: ľanový, olivový, repkový, slnečnicový;
extrakt z grapefruitových jadier, vitamín E.

Dávajte prednosť čistej prírode!

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 50 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!