Dokonalá voda - Biocídny roztok e-Dison 500 ml

Kód: DL-BV201
4 hodnotenia
27,16 €
Do 7 pracovných dní

Prípravok pre dezinfekciu pitnej vody pre ľudí a zvieratá.

Detailné informácie

Podrobný popis

LÁSKA 10 Dokonalá voda - Biocidní roztok e-dison

Prípravok pre dezinfekciu pitnej vody pre ľudí a zvieratá.

Typ biocídneho výrobku 5 - Pitná voda.

Redukcia baktérií.

Návod na použitie a dávkovanie:

Kvapalný prostriedok na dezinfekciu pitnej vody. Používajte riedenie 8 ml (1 viečko) prostriedku na 1 l pitnej vody pre bežnú starostlivosť. V intenzívnom režime možno použiť až 32 ml (4 viečka) prostriedku na 1 l pitnej vody. Doba podávania v oboch prípadoch riedení by nemala presiahnuť dobu 7-10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, odporúčame následné podávanie probiotík. Nepoužívajte misku z kovu.

Účinné látky:

Aktívny chlór generovaný z chloridu sodného (soli) elektrolýzou 300mg / l

Zloženie:

Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37%, soľ 0,6%, aktívny chlór 0,03%

Skladovanie:

Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote od +5 ° C do +25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Trvanlivosť prostriedku je 6 mesiacov od dátumu výroby pri odporúčaných podmienkach skladovania.

Doba použiteľnosti:

6 mesiacov od dátumu výroby. Po otvorení spotrebujte do 40 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k starostlivosti o zvieratká
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!