cdVet feliTATZ Imunita 30 g

Kód: CDV-FT-IMU
1 hodnotenie
Značka: cdVet
21,80 €
Skladom

Kŕmna surovina pre mačky, ktorá má oproti iným doplnkom tú výhodu, že mačkám väčšinou chutí. Obsahuje kolostrum (mledzivo).

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolostrum - jedna z najstarších a najzvláštnejších potravín.

cdVet feliTATZ Imunita (feliTATZ ImmunKraft) je kŕmna surovina pre mačky, ktorá má oproti iným doplnkom tú výhodu, že mačkám väčšinou chutí.

Mledzivo - Obsiahnuté kolostrum, známe tiež pod pojmom mledzivo či prvotné mlieko, je veľmi šetrne sušené mrazom tak, že nestráca nič zo svojich výživových hodnôt. Je to absolútne jedinečná potravina - okrem vitamínov, minerálov, stopových prvkov, esenciálnych i neesenciálnych aminokyselín, dodáva kolostrum prirodzené imunitné a rastové faktory v ojedinelej rozmanitosti a koncentrácii, v akej sa nenachádza v žiadnom inom rastlinnom alebo chemickom produkte!

Hovädzie - Zámerne sme sa rozhodli pre kolostrum hovädzie, lebo u kráv je ho (na rozdiel od oviec a kôz) počas prvých dojčenia častý relatívne vysoký prebytok, takže dostatočné množstvo mledziva má k dispozícii aj teliatko.

Tip - feliTATZ Imunita mačkám väčšinou chutí a zároveň chuť k jedlu podporuje.

Zloženie:

100% hovädzie kolostrum, mrazom sušené

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: cdVet feliTATZ ImmunKraft neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Ide len o komponenty vypísané v zložení.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 45%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Denne 1 odmerka

1 odmerka zodpovedá približne 0,6 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Mačka
Balenie: 30 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Nemeckú značku cdVet založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann v roku 1999. Pri tvorbe receptúr čerpali zo svojich dlhoročných skúseností na vlastných statkoch. Chovu zvierat sa venujú desiatky rokov a niekoľko generácií dozadu. Vďaka tomu sa im podarilo z vlastných skúseností a skúseností ich predkov zozbierať prírodné bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom konceptu cdVet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.