Himalaya Erina - EP Powder 150 g

Kód: HIM-OBC016567
2 hodnotenia
Značka: Himalaya
10,40 €
Skladom do 24 hodín

Prášok proti blchám, všiam a kliešťom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Erina EP je zmes prírodných aktívnych látok na odstránenie kliešťov, bĺch a vší u domácich zvierat. Jeho antimikrobiálne a antifungálne účinky zabraňujú kožným infekciám a zlepšujú celkový stav pokožky a odstraňujú zápach. 

Oblasť použitia:

  • proti blchám a zamoreniu všami a kliešťami
  • na zlepšenie zdravia kože
  • na odstránenie zápachu
  • proti kožným infekciám

Hlavné zložky:

Nimba (Azadirachta indica) hľuza, Sarapunkha (Tephrosia purpurea) semená, Bakuchi (Psoralea corylifolia) semená, Vacha (Acorus calamus) hľuza

Návod na použitie:

Prášok by mal byť voľne poprášený na zviera, aby sa dostal až na kožu. Zároveň sa dôkladne očistia pelechy a spacie priestory, aby sa zabránilo opakovaniu zamorenia parazitmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 150 g

himalaya.logo

Príbeh spoločnosti Himalaya sa začal v roku 1930. Zvedavý mladý muž, ktorý prechádzal barmskými lesmi, si všimol, že koreň zmijovice (Rauwolfia serpentina) spôsobil ukľudnenie rozrušených slonov, ktoré ho konzumovali. Užasnutý týmto efektom sa mladý muž M. Manal, zakladateľ spoločnosti Himalaya, rozhodol vedecky otestovať vlastnosti rastliny.

S 80-ročnými skúsenosťami v oblasti výskumu rastlín, je Himalaya stále úzko spätá s prírodou. Zameriava sa na podporu zdravia, ako aj na starostlivosť o našu planétu, na ochranu biodiverzity, udržateľné pestovanie liečivých rastlín a podporu správnych poľnohospodárskych postupov. Himalaya je presvedčená, že prírodné rastlinné produkty sú vhodné aj pre zvieratá. Ponúka rôzne bylinné aditíva, doplnkové krmivá a veterinárne prípravky.