Dôležité upozornenia v súvislosti s nákazou COVID-19

corona-dolezite

Milí priatelia,

aj v tomto období robíme maximum pre čo najrýchlejšie vybavenie Vašich objednávok, a to nielen v pracovné dni, ale aj cez víkendy. Vďaka tomu balíčky odosielame maximálne s 2 - 3 dňovým časovým oneskorením a väčšinu objednávok sme schopní odoslať tak, ako ste zvyknutí.

Doba doručenia sa môže o pár dní predĺžiť, nakoľko aj prepravcovia zažívajú obrovský nápor.

Pre nás všetkých je to mimoriadna situácia, preto Vás prosíme o zhovievavosť a trpezlivosť. 

Momentálne nedostupný sortiment

Nakoľko dopyt prevyšuje možnosti dodávateľov, majte prosím pochopenie, že vzhľadom k obmedzeným dodávkam tovaru môže byť Vaša objednávka upravená. V prípade nedostupnosti tovaru musíme pristúpiť k jeho nahradeniu tými produktami, ktoré k dispozícii sú. Ide predovšetkým o maškrtky, ktoré sa väčšinou líšia len tvarom, alebo veľkosťou. Zmeny väčšieho rozsahu s Vami budeme konzultovať telefonicky.

Možnosti platby

Ako preventívne opatrenie proti prenosu nákazy COVID-19 Vás prosíme, aby ste uprednostnili platbu vopred - chránite tým seba i vodiča prepravnej spoločnosti.

Osobný odber

Dočasne je pozastavená možnosť osobného prevzatia tovaru v našej Veterinárnej ambulancii. 

Vzhľadom na tieto dočasné zmeny sa príslušné ustanovenia Všeobecných obchodných podmienok v príslušnom časovom období nebudú uplatňovať a platia zmeny uvedené v tomto upozornení. 

S ohľadom na súčasnú situáciu Vám odporúčame, aby ste si nákup dôležitých liekov a krmív pre Vaše zvieratko nenechávali na poslednú chvíľu a zabezpečili si zásoby minimálne na dva týždne dopredu.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá!

Sme tu pre Vás paw-16a085_Kreslicí plátno 1