Jodermal N 30 g

Kód: JA-OBC016504
3 hodnotenia
Značka: Joda Organika
17,90 €
Momentálne nedostupné

Certifikovaná prírodná masť šetrne napomáhajúca rýchlejšiemu hojeniu popálenín, tržných rán, porušenej kože, poraneniach, pooperačných rán, pomliaždenín a odrenín. Masť pôsobí liečebno – ochranne pri mastitídach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trpí Vaše zvieratko bolestivými ranami, pooperačnými ranami, popáleninami, pomliaždeninami či odreninami? Všetky tieto nepríjemné poškodenia kože sa zrejme vyskytujú v živote každého zvieraťa. Hoci sa týmto zdravotným komplikáciám u zvierat zväčša neprikladá mimoriadny význam, pravdou je, že i ono trpí nepríjemnou bolesťou pri ranách rôzneho druhu.

S úsilím pomôcť zvieratám a zlepšiť kvalitu ich života bola vyvinutá veterinárna masť s názvom Jodermal N. Ide o certifikovanú masť, ktorej účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní veľkých i menších ránpopálenín a zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožkeTržné či pooperačné rany, popáleniny, pomliaždeniny či odreniny a mnoho ďalších nepríjemností sa môžu vyskytnúť u zvieratiek každého veku ale aj druhu. Preto je masť Jodermal N vyvinutá ako pre psíkov, mačky či fretky, tak aj pre kozy, ovce či hovädzí dobytok.

Zvieratá každého druhu, domáci maznáčikovia ale i farmárske zvieratká neodmysliteľne patria k životu na tejto zemi. Poranenia kože menšieho i väčšieho rozsahu, ekzémy, popáleniny a bolesť sa nevyhýbajú ani im, avšak samé si často pomôcť nedokážu. Pre rôzne ochorenia a poškodenia kože zvierat je tu veterinárna masť Jodermal N!

Charakteristika:

Veterinárny prípravok obsahuje organicky viazaný jód naviazaný na masťový základ Neoaquasorb, ktorý svojím  zložením umožňuje dobrú roztierateľnosť a vstrebateľnosť v mieste aplikácie. Certifikovaná masť, ktorej účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní veľkých i menších rán, a zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožke. Masť má lokálny hypermizujúci účinok.

Oblasť použitia:

Šetrne napomáha rýchlejšiemu hojeniu popálenín, tržných rán, porušenej kože, poraneniach, pooperačných rán, pomliaždenín a odrenín. Masť pôsobí liečebno – ochranne pri mastitídach. Táto certifikovaná masť neobsahuje žiadne chemické  zložky či farbivá. Potvrdené hubenie baktérií typu Staphylococcus aureus, Escherichia coli (E coli) a Pseudomonas aeruginosa.

Spôsob použitia:

V prípade potreby, vyčistite ranu vodou a čistou tkaninou. Vrstvu masti naneste na všetky porušené miesta kože (jeden až trikrát denne).  Dôkladne masť vmasírujeme na  porušené miesta kože.  Veľké rany  je potrebné prekryť sekundárnym obväzom a zafixovať bandážou.  Masť je možné použiť vždy po dojení pričom aplikujeme u HD asi 10 – 15 ml,  u oviec a kôz  5-10 ml na mliečnu žľazu a dôkladne premasírujeme. U malých zvierat  aplikujeme 2-4 ml veterinárneho prípravku. Veterinárny prípravok nanášajte na vemeno a ruky po každom dojení, podľa potreby niekoľkokrát denne.

Poznámka:

Veterinárny prípravok neobsahuje žiadne chemické  ani iné antibakteriálne zložky a ani farbivá.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 30 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: